Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Párom hirtelen halált halt és...

Párom hirtelen halált halt és senki nem volt mellette. Egyik éjjel álmomban elmesélte hogy lett rosszul és hogy történt a halála. Agyam szüleménye lehet vagy elképzelhető hogy van valóságalapja?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Így próbálod lezárni hogy magyarázatot keresel rá. Részvétem.
2021. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ó, ezt könnyű kideríteni. Mondott olyasmit, amit te nem tudtál? Ezeket az adatokat ellenőrizd le.


Ha ő téved, akkor az agyad csalt meg.

Ha neki igaza volt, akkor se ijedj meg.

2021. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Az agyad szüleménye. Vegyél be nyugtatót...
2021. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Ja, ezek szerint te bombázod az ezotéria rovatot a "halál" kérdésekkel.
2021. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a szelleme sugta meg hogy megnyugvasra lelj.
2021. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is lehetséges, hogy így próbált megnyugtatni és ő is nyugalomra talált így gondolom. :)
2021. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Fogadd részvétem. Szerencsés vagy, sokaknak nincs része ilyenben, ezért azt hiszik, képzelet. Ismerősömet az exe látogatta meg álmában, aki autóbalesetet szenvedett, ott búcsúzott el.
2021. febr. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is így üzent neked, így adta tudtodra a halála körülményeit. Van egy olyan dolog, hogy amikor az ember alszik, akkor kilép a testéből, és egy másik síkon van, az asztrális síkon, ahol az elhúny lelkek is. Ott találkozhattál vele, ott beszélt hozzád. Olvass utána az asztrális kivetülésnek, illetve a testen kívüli élménynek.
2021. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!