Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy a mai vírusokat már laborban fejlesztik ki ellenünk?

Figyelt kérdés

Nemrég elkaptam a legújabb H2N1 (sertésinfluenza) vírust az egészségügyi világszervezet szerint most ez terjed európában magyarországon kiemelten magas a terjedése de az egyesült államokban is egy hét alatt szinte mindent beterített.


Én sportoló ember vagyok, vitaminokon, kiegészítőkön élek, lehetőség szerint bio életmódot fojtatok de úgy fejbevágott mintha szatyorban élnék.


Nos én nehezen tudom elhinni, hogy ezek a vírusok természetesek, ráadásul minden évben egyre durvább. Vajon mi lesz ebből és hogyan lehet elkerülni? Mik lehetnek a maradandó károsodások amiket okoz (akár megváltoztatja az agyműködést, csökkenti a várható élettartamot vagy bármit) ?


2017. febr. 12. 18:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
h3n1 elírtam
2017. febr. 12. 18:26
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fejlesztenek vírusokat laboratóriumokban (biológiai hadviselés), és az is, hogy a vírusok evolúciója sem állt le, tehát a túlélési ösztönük a természetben továbbra is működik, így újabbak jönnek létre. Hogy a sertésinfluenza pontosan milyen eredetű, abba nem mennék bele, mert nincs róla információm, találgatni pedig bárki tud.
2017. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Én nem sportolok. Nem szedek vitamint, nem élek, nem táplálkozok a mai trend szerint egészségesen.

Viszont még nem voltam semmilyen influenzás, sem bármiféle vírussal fertőzött. ja....60 múltam.

Vírusok mindig voltak. Legnagyobb bajuk száminkra, hogy igen gyorsan mutálódnak. Nincs semmi szükségük holmi laborra.

A sertés- és a madárinfluenza Ázsiában nem egy különleges betegség. A világban ma már rengeteg ember repked ide-oda. A különböző áruk nagy mennyiségben jönnek tőlük.Így sokkal nagyobb a lehetőség, hogy a mi világunkban is egyre többen megfertőződjenek.

2017. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 40 en vagyok,s míg visszaemlékszem nem voltak ijen brutál vírusok sosem,de szerintem ez ugyan úgy működhet mint a facebook,valakik megcsinálják hogy a nép bevegye azt.Vajon miből élnek meg a nagy gyógyszergyárak?Ha megteremtik az alapját maguknak.Minden eggyes vírus valamilyen szinten egy gén modosulatot hordoz magával.Azt hiszed vitamint veszel be?Biztos vagy benne?Amit bio nak veszel azt te termeled?Akkor honnan tudod hogy bio?Te elhiszed azt amit nap mint nap megeszel,azt megtermelte valaki?Hát nagyon nem.
2017. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
na én is ettől félek, hogy nem csak átesek a víruson de meg is változtatja valahogy a testem. (génmódosulás)
2017. febr. 12. 20:34
 6/12 anonim válasza:

A géneket nem lehet távolról változtatni, mert összeesne az egész. Az embereskg meg mindig nem érti a géneket teljesen. Nem fognak random emberekkel kísérletezni távolról.


Amúgy szerintem laborban fejlesztenek ki baktériumokat. Mivel a bakterium ellen működik az antibiotikum, vírus ellen nem

2017. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves #6, a vírusok ellen pedig lehet oltóanyagot készíteni.
2017. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Es ha elszaporodik akkor legyártanak több milliót, es elkezdik oltogatni az embereket nem? Ráadásul az nem is kötelező.. az antibiotikumot meg 0-24 kiírják
2017. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Túl rossz társaságba keveredtèl. Állandó szorongás ès stressz lesz az eredmènye ezeknek az elmèleteknek, ha továbbra is teret adsz nekik. Tudom, hogy önfenntartóak ès vèdekeznek, de az èletedet tönkreteszik.
2017. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves #8, Ha a vírus felbukkanását kellő médiaszél támogatja, akkor a félelemtől az egészséges emberek is beoltatják maguk, akit egyébként lehet, hogy elkerülne.


Lehet ezen még filozofálni...

2017. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!