Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mindig úgy érzem, mintha...

Mindig úgy érzem, mintha kezemben lenne valami. Olyasmi érzés mintha állandóan egy labda lenne a kezemben. Ez mégis miért lehet?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 2 is szokott benne lenni,de ezek kisebbek mint a ping-ponglabda,mikor sokat markolászom a zacskómat.
2021. febr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem csak álmodban? Valahol nyomódik egy ideg. Nézesd meg a gerinced, a tartásod csontkováccsal, manuálterapeutával.
2021. febr. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egész nap érzem. Nem fáj, csak furcsa érzés.
2021. febr. 22. 12:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészség kategóriába írd, nem hiszem, hogy paranormális dolog áll a háttérben.
2021. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 SZücsöm ***** válasza:

Attól függ ha nem egészségügyi probléma akkor lehet chi. Én amikor itteni tanács alapján elkezdtem gyakorolni a chi érzékelést ( hozzáteszem teljesen szkeptikusan álltam hozzá) kb 5. nap elkezdtem érezni valamit 6. nap már csak ha a tenyeremre gondoltam már éreztem ott az energiát.


Tehát ha nem egészségügyi probléma akkor lehet chi. Viszont az se lenne jó mert az azt feltételezné hogy valamiért akaratlanul áramlik a tenyeredből az 'energia".

2021. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neurológiai probléma is lehet
2021. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom.
2021. febr. 24. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtuk, hogy beteg vagy, hanem semmi köze az para dolgokhoz, hanem inkább, ahogyan említették, neurológiai dolog lehet (talán). Vagy valami az érzékeiddel, amit az agy ugy értelmez, mintha lenne valami a kezedben. Tehát ez nem feltétlen betegség, esetleg valamilyen érzéki zavar vagy mi.

Nekem is volt olyan esténként, hogy amikor lefeküdtem, mintha egy bazi nagy sújos valami nyomná a karomat. Kb. 3-4-5 évig éreztem, majd hirtelen elmult, azota sem éreztem ilyent. Mindig mikor lefeküdtem, úgy éreztem mintha egy elefánt nyomná a karomat bele az ágyba.

2021. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem ennyire erős érzés.
2021. febr. 24. 18:51
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem ez ilyen érzés volt... mintha több tonna nyomná a karomat. elég fura volt, mert amikor akartam, akkor emeltem fel. De amikor migint nyugalmi állapotban volt a karom, akkor megint éreztem, mintha egy bazi nagy súly nyomná az ágyra... fura...
2021. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!