Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar még többet a...

Miért akar még többet a kezemben lenni ebben a nagy melegben? És csak rajtam alszik, rólam meg dől a víz, rám izzad szegény állandóan.

Figyelt kérdés
5,5 hós, de már majd megőrülök, olyan melegem van, fáj a fejem, próbáltam letenni, azonnal ébredt és sírt. Terítek a vállamra egy pelust, de még így is úgy megizzad, de neki így a jó, nem tudom a kis drágámat megérteni.
2010. júl. 18. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
fura de az van hogy a babák még akkor is a testközelséget választják ha nem feltétlenül az a legjobb legésszerübb nekik de szeret téged és szüksége van rád ezért lóg rajtad.
2010. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ő nem olyan okos, hogy tudja, hogy ha rajtad lóg, még jobban melege lesz! csak nyűgös pont a meleg miatt és a testközelség nyugtatja meg. és ha esetleg mellé feküdnél? úgy sem alszik el?
2010. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ááá sajnos nem. Épp most volt 4 este, hogy az ágyában elaludt, de amióta ilyen melegek vannak, csak nyűglődik, sír, így inkább este is a kezemben alszik el. Nem akarom kínozni, így is melege van és álmos is. Majd újra kekzdjük, ha hűvösebbek lesznek az ágyban való elalvást.
2010. júl. 18. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:

az én 14 hónapos törpikém is ezt csinálja.

csak rajtam,hozzám bújva hajlandó elaludni.legyen az a délutáni vagy az esti alvás.

pedig eddig gyönyörűen el tudtam altatni a saját kiságyában.

neki is nagyon melege van,álmos,nyugtalan.

így inkább nem szenvedtetem,hagyom,hogy így aludjon el.

2010. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is!Lerakom és sír.3,5hós
2010. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dettó, dehát érthető. Mi is fáradtak, nyűgösek és fejfájósak voltunk/vagyunk ebben az időben, most meg hirtelen váltás megint, meg a nagy szél, hát azt alapból sem szeretik a babák. Szóval ezek után érthető ha kicsit meg kell nyugtatnunk őket. Az enyém is megint "anyásabb" lett, de mikor már nagyon elfáradt, akkor kidől, persze az elmúlt pár napban csak a karomban! :-D
2010. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!