Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik próbálták a Ho'oponopono...

Akik próbálták a Ho'oponopono módszert! Milyennek találtátok a módszert; honnan, hol, hogyan tanultátok meg, hogyan célszerű elindulni? Tanácsaitok?

Figyelt kérdés

Melyik Ho'oponopono könyvet ajánljátok?


Kérem, hogy olyanok írjanak választ, akik használták, használják a módszert! Köszi!



2021. febr. 25. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem jött be. Próbálkoztam vele, de önbecsapásnak tartottam.
2021. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag rendkívül magas szinten "rezgő" (nem tudok jobb kifejezést, de értsd jól) személyek tudják működtetni a módszert. Alacsony szinten, ahol nem vagy képes vállalni a felelősséget, valóban önbecsapás.
2021. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elottem szolonak.
2021. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magam: nehéz elmondani, hogy miért, de természetesen működik. Próbáltam erről beszélgetni nyitottabban gondolkodó emberkékkel, de ott már fennakadás van, hogy mindenért mi vagyunk a felelősek, ami velünk és körülöttünk történik. Pedig szerintem logikus. Ha ezt elfogadjuk, és az érzelmi szintünket pozitív irányba tereljük (minden cél nélkül, könnyedén és alázatosan), akkor menthetetlenül pozitív dolgok fognak visszaköszönni minden irányból. De ezt csak az értheti meg, aki már próbált azonosulni ezzel a gondolkodásmóddal.

Joe Vitale könyve magyarul elérhető, kíváló alapmű. És csak lazán ;-)

2021. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. márc. 9. 02:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Joe Vitael könyve tette valójában világszerte híressé az ősi hawaii módszert, azóta hála Istennek, már egész könyvtára és weboldala is van magyarul, hiteles, hawaii forrásból. A könyv nem tanítja meg a módszert, nem is taníthatja, mert szerzői jogvédelem alatt áll. Ellenben rengeteg ingyenes forrás is rendelkezésre áll, és hatalmas közössége van a Facebookon is, Hooponoponoway Magyarország néven. Azóta már nyilván rátaláltál, ha neked szól ez az út.
2022. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. aug. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!