Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik a tanácsaitok fogyáshoz?...

Mik a tanácsaitok fogyáshoz? Nektek mennyi idő alatt sikerült leadnotok és mennyit?

Figyelt kérdés
Húsosabb vagyok, mint kellene és már sokszor megpróbáltam változtatni, de a lelkesedésem maximum 10 napig tartott. Ti honnan szereztetek motivációt? Számoltatok kalóriát? Nem vagyok nagyon túlsúlyos, viszont a felesleg rondán oszlik el a testemen ezért le szeretném adni, és a táplálkozásom is nagyon egészségtelen, szóval változtatni szeretnék. Tanácsokat, tippeket szeretnék legfőképpen. Ha van valami amit hozzá tudsz fűzni, nagyon megköszönöm! :))

2020. okt. 14. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Számoltam kalóriát, igen, sőt azóta is számolok.
2020. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Több egészséges étel, kalóriadeficit, sok víz/cukrozatlan tea, mozgás, kevesebb (nulla felé konvergáló) fehérlisztes termék, cukor.

Számolok kalóriát. Körülbelül 500 kcal deficitet tartok. Ez kb heti fél kg fogyást eredményez.

2020. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt -7 kg!
2020. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia. Nos, igazából nagyon sok minden lehet motiváció.

Amikor én felhíztam 48ról 54 kgra, akkor el voltam keseredve, de hamar meg lehet találni a megfelelő módszert.

Én például hetente csináltam képeket a hasamról, ahonnan fogyni szerettem volna, és összehasonlítottam őket, így láttam a folyamatos változást.

De a fő, hogy határozd el magad egy edzésterv mellett, amit mindennap megcsinálsz, ha törik ha szakad.

Fontos viszont, hogy inkább cardio edzést válassz, amiben sok az ugrálás, mert az nagyon égeti a zsírt.

Meg lehetőleg úgy eddz, hogy előtte és utána 1 óráig nem eszel.

Mert ha eszel, akkor azt égeted el, amit megtettél, nem pedig az alapból fog lemenni.

E

Ami a lelkesedést illeti, ajánlom, hogy hallgass közben zenét, mert az nagyon fel tudja spannolni az edzést.

Meg ha lehet, ne úgy tekints rá, mint egy megcsinálandó feladatra, hanem mint időtöltésre, pl mint az olvasásra vagy ilyesmi.

És utána akár vehetsz egy forró fürdőt, amitől még jobban fogod érezni magad.

Remélem, tudtam segíteni. :)

2020. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ja igen, ami a kajákat illeti, én is ajánlom a gyümölcsöket, zöldségeket, pl ha eszel rántott húst (azt lehet!) akkor ne sült krumplit egyél hozzá, hanem salátát

Ez is nagyon sokat segít. Természetesen igyál sok vizet, napi 2 litert, és kerüld a cukros üdítőket.

Ami az edzéseket illeti, a YouTube-ön rengeteg ilyen van, de én a legjobban Chloe Ting-et ajánlom.

Az edzés programjai fantasztikusak,és maximum 25 perc.

2020. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Enis csatlakozom az elottem szólókhoz. Kaloriat szamoltam . Plussz felhagytam minden fehér lisztes cuccal es cukros üdítővel. Kovács ramona 30 perces hiitkardio edzeset csinálom minden masnap vagy harmadnap . Mikor hogy van idom es kedvem. Enis fotóztam magam . Igazan latvanyos eredmenyt ertem el az elso 4 hétben mar es ez motivált. -10kg. Eddig. 62 kilo vagyok most 163 cm . 72 rol indultam.
2020. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja es nyar eleje ota csinalom . Utolso voltam
2020. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!