Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezotériát kinevetők, de Isten...

Ezotériát kinevetők, de Isten hívők mit gondolnak a Mária és Jézus jelenésekről?

Figyelt kérdés
Amikor valakinek megjelent a Szűz Mária,vagy Isten,esetleg nem csak 1 ember látta hanem többen is.Könnyt vagy vért könnyező szobrok stb...ezekről mi a véleményetek?Akik nem hisznek az ezotériában,a természetfelettiben,viszont mind Isten hívők,templomba járnak,akkor ezeket a dolgokat hogyan magyarázzák?
2010. aug. 17. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
démonok művelik ezeket,Sátán "angyalai".Megtévesztésül.
2010. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

1000 ilyen esetből talán egy valós...

a vatikán sem fogad el minden kamu jelenést...

amúgy elfogadom, és nem magyarázom.

a hitemet sem feszegetem, hiszem és kész.

2010. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy túlfűtött rajongók képzelgése.
2010. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztosan akad olyan ami csalás,na de hogy az összes,az egész?Akár ha 1-2 eset igaz,már az is elgondolkoztató!
2010. aug. 17. 22:27
 5/7 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
55%
azt hogy ők mit gondolnak nem tudom, de én mint ateista messziről kinevetem azt aki ilyet állít... még ha léteznek is(amit kétlek) akkor is van jobb dolguk mint hogy megjelenjenek full jelentéktelen emberek előtt. akik aztán elkezdik híresztelni hogy milyen csoda történt velük... aztán vagy híres leszel tőle és megélsz a semmiből, vagy megbuksz, felraknak a netre és kinevetnek 2 millióan.
2010. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod erre azt mondom, hogy rengeteg pogány, okkultista, ezotériával foglalkozó ember él, akik sokszor mesélnek arról, hogy "jelenéseket" láttak.


Ennek semmi köze a kereszténységhez, mégis megtörténik. Ennyi erővel ezeknek az embereknek is igazuk van, még ha csak 1-2-nek is :)

2010. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Csak pár valós a több ezerből. Amikor Franciaországban megjelent egy lánynak több alkalommal Szűzmária, az valós volt. Meg Szicíliában a Könnyező Mária szobor is valós volt. De a többi állítólag kamu. A hitoktató mondta, hogy néha hazugság szokott lenni, meg valami olyasmiről is beszélt, h egy hitetlen papnak elkezdett vérezni az ostya.
2010. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!