Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az ufó és szellem hívöket...

Az ufó és szellem hívöket miért nézik folyton zavart elméjünek, mikor Jézus meg Isten létezésére talán még kevesebb a bizonyíték?

Figyelt kérdés
Ha nekik az eröt, megnyugvást ad, akkor miért kell öket folyton bántani? Bezzeg aki Istent imádja, az még templomot is állíthat minden városba, faluba. És mindenhol hirdetik a sok zagyvaságot(már elnézést) meg országok ünneplik a feltámadását stb.
2011. ápr. 26. 18:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Isten létezésére sincs kevesebb bizonyíték,mint az Ufók-ra és a szellemekre! Mindkettő csak azok számára létezik,akik hisznek benne.
2011. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Talán lapozz bele a Bibliába, és nézd meg hogy több ezer évvel ezelőtt miket jövendölt meg Jehova Isten, viszont csak te döntheted el hogy miben hiszel, ha úgy döntesz hogy te az ufókban hiszel akkor lelked rajta...
2011. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Na jó, de Istennel meg Jézussal kapcsolatban egy rakás irreális dolgot állítanak, nemcsak a létezésüket. lásd: vizen járás, gyógyítások, vízböl->bor, a föld teremtése. Nem értem hogy hihet ezekben valaki,aki annyira kötödik a materiális dolgokhoz. Más lényeknek még a létezése is kizárt. Pedig mondhatni egyértelmü, hogy nem csak a mi univerzumunkban fejlodott ki a földihez hasonló életforma.
2011. ápr. 26. 18:31
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy voltak jóslatok, de igazából ezek annyira konkrétak, mint egy velvet horoszkóp. Bármit beleláthat az ember.
2011. ápr. 26. 18:43
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

Az "ufó és szellemi hívők" fűbe fába természet feletti jelenségeket látnak, és verik a mellüket hogy ők látták. (értsd, le esik egy kép a falról akkor az már biztos szellem jelenlét stb...)


Biztos ISten hívők közt is vannak ilyenek, de az ufó és szellem hívők közt több az ilyen gyogyós megszállott.

2011. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek részben igaza van. Én például éppúgy nem hiszek Istenben, mint ahogy a szellemekben és az ufókban sem.

De ettől még nem nézem le őket, mert például a családom (szüleim, testvéreim) többé-kevésbé vallásosak, és nagyon szeretem őket.

Azonkívül én is voltam vallásos, katolikusnak neveltek, hitoktatást is kaptam éveken keresztül, sok vallásos embernél jobban ismerem a katolikus vallást, és sok szép emlékem van a vallásos korszakomról. Meg aztán a templomokat is nagyon szeretem, mert szépek.

Gyerekkoromban meg valamennyire hittem az ufókban is, vagyis olvastam ufós könyveket, és sokat agyaltam rajtuk.


De aztán felnőttem, természettudományokat tanultam, megismertem a világot, és elmúlt a hitem az úgynevezett "természetfölöttiben".

2011. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Isten és az ufók hol ütik egymást? =O


Azért gondolj a kereszténység kezdeteire, a keresztényüldözésekre. 200-300 évig tartott!


Azóta eltelt jó néhány év, megszokták az emberek, beépült a kultúrájukba. Talán x idő múlva a földönkívüli lények létezése is általánosan elfogadott lesz.

2011. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Végülis én se nézem le azokat akik nem hisznek semmiben se.
2011. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Én semmiben nem hiszek amíg nem láttam majd ha Isten vagy egy földönkívüli leáll velem beszélgetni na majd akkor elhiszem de addig semmikép. 14/f
2011. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg azért mert ezek az elméletek túlélték azt a kort mikor üldözték őket, majd nagyhatalmú vezetők és királyok keresztények lettek, ez így ment kb 2000 éven keresztül,úgyhogy az emberek megszokták, természetesnek vették a kereszténységet.
2011. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!