Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet szétkapcsolódni a...

Hogy lehet szétkapcsolódni a szülőktől, nagyszülőktől, ősöktől, rokonoktól spirituális értelemben? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 21:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy önállóvá és önellátóvá válsz. Az az érdekes, hogy mennél inkább pörögsz a témán, annál inkább belegabalyodsz. Nagyon meg akarod csinálni? Akkor nagyon el kell engedni.
2021. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Grimfox ***** válasza:
100%
Nehéz tudatára ébredni a karmának. Egy egész életnyi szellemi gyakorlatok általi fejlődés kell hozzá, hogy tényleg lásd, honnan jön, és hová tart. Ha látod, honnan jön, és hová tart, akkor a jelenben, vagy a karma beteljesedésének pillanatában megszakítod a láncot az által, hogy nem teszel semmit, nem döntesz semmiben, ami tovább vezetné azt a karmát. Például egy probléma felmerül a karma hatására, engeded, hogy megtörténjen, de nem reagálsz rá érzelmileg, nem alakítasz ki semmilyen kötődést az eseménnyel, nem hozol döntéseket az esemény alapján, nem teszel semmit az esemény hatására. Ahhoz, hogy ezt megfelelően meg tudd tenni, pontosan kell látnod, hogy miféle eseménysor vezetett a jelen helyzethez. Azt is látnod kell, hogy milyen cselekedetek, döntések fűzik tovább a karmát, és melyek nem. Ez nem olyasmi, ami az emberi értelem, és akarat szintjén lehetséges, hosszas szellemi fejlődéssel ezek fölé kell emelkedni.
2021. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 aldiss ***** válasza:

Öntsünk tiszta vizet a pohárba!

A karmikus kötésektől, vagy az egyéb a tudat szintjén létező kötésektől, megkötözöttségektől akarsz szabadulni? A közös karma, vagy a közös tudattalan a téma?

2021. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Például olyasmitől, ami a betegségek "átvételére" vonatkozik.

Mindentől, ami lehúzhat. Minták, kötések, téves nézetek. Gondolatok, érzelmek, sokk, trauma.

2021. márc. 3. 05:20
 15/19 anonim ***** válasza:
14 akkor a téged ért negatív dolgok ellenkezőjét kell tenned. "ki megdob kővel...". Szeresd meg, aki nem kedvel, légy kedves azokhoz akik nem azok veled. Ha valaki téved, udvariasan javítsd ki. Így nem veszed át és főképp, nem adod tovább ezt az állapotot.
2021. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 aldiss ***** válasza:
100%
Kezdésnek Orvos-Tóth Noémi: Örökölt sors című könyvét ajánlom.
2021. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kikölcsönöztük ma a könyvtárból az adott könyvet. Még csak átlapoztam, de úgy tűnik, hogy a szerző inkább azokat az embereket kívánja meggyőzni, akik nem hiszik el, hogy ilyesmi létezhet.

Érdekes esetleírásokat tartalmaz, de megoldást még nem láttam a leírtakban. Te olvastad? Van ebben a könyvben megoldás is a helyzetre?


Tudsz olyan könyvet is ajánlani, amelyben le van írva, hogy mit kellene pontosan csinálni?

2021. márc. 4. 19:39
 18/19 aldiss ***** válasza:
Bevallom én is csak átlapoztam, de egy barátom nagyon dicsérte, ezért ajánlottam. Más könyv sajnos nem jut eszembe.
2021. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Értem, azért köszi! Ha valami eszetekbe jut még, írjatok, továbbra is érdekel.
2021. márc. 5. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!