Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez termèszetes vagy csak èn...

Ez termèszetes vagy csak èn vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Pàr hónapja nagyon intenzíven foglalkozom a spiritualitàssal, meditációval, az univerzum törvényeivel. Rengeteg tapasztalásban, tanításban van részem. Mások dolgait egy fajta tisztáblátással látom, sokat segítek és értem is a miérteket. A saját dolgaimmal kapcsolatban pedig egyszerûen “ lefagyok”. Menedzselem jól az èletem a hétköznapokban, de ha valami mélyebb dologról van szó, akkor mintha elfelejtenèm az eddig tanultakat.

Változik ez vagy így normális?


2021. márc. 2. 15:09
 1/2 Grimfox ***** válasza:
100%

Nem normális, csak szokványos. Másokat mindig könnyebb látni, mint magad, mert ha önmagadat is úgy néznéd, mint másokat, az bizony nagyon fájna. Az ember nem szereti tudatosítani a hibáit, hiányosságait, tévedéseit. A meditáció lényege ezek megismerése, amennyiben az önfejlesztés a cél. Amíg ezt elkerülöd, addig nem tudsz túllépni egy bizonyos szinten.

Változik, ha változtatsz rajta. Változnia kell, hogy előre juss. Ha nem változtatsz rajta, csak törekszel előre, akkor a fejlődésed látszat lesz, amivel az egodat kényezteted.

2021. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2021. márc. 2. 17:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!