Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már veletek valamilyen...

Történt már veletek valamilyen paranormális esemény?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az.
ápr. 23. 18:03
 1/5 anonim válasza:
82%

Nem nagy sztori, de azért leírom.

Elég nyikorgós a bejárati ajtónk. Egyszer egyedül voltam itthon, a szüleim elmentek vásárolni. Bent voltam a szobámban és hallottam hogy nyikorog a bejárati ajtó. Azt hittem, hogy a szüleim értek haza, de mikor kimentem, az ajtó zárva volt, a szüleim pedig órákkal később értek csak haza.

ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Sok történt már
ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap ültem a bárszéken, ebédeltem.

Majd felálltam, s elmentem a mellékhelyiségbe. Ott voltam kb.3 perce és hallottam, hogy a bár széket mintha valaki rángatná. Mikor kijöttem, nem volt felborulva.

Majd ma hajnalba arra keltem mintha valaki arcon ütött volna. Saját magam nem lehettem. Így tovább aludtam.

ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett egy olyan 3-4 éve... Nem tudtam aludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hallottam, amint valaki (valami) a nevemet súgja a fülembe, olyan rekedt, morgó démoni hangon. Nem aludtam, az bíztos! Még ugy reflexből rá kérdeztem, hogy ki az, erre anyum a másik szobából, hogy kihez beszélek. Hallottam, a hang forrását, hogy nem a szobám egy másik távolabbi pontjáról jött, hanem a fülembe súgta a nevemet. A becenevemet. Tisztán és érthetően hallottam. Még mások is számoltak be ilyenről, hogy hallották, amint a nevüket mondja, szólítja egy ilyen morgó hang.



Egyszer éjjel felébredtem, csak egy alakot láttam átsuhanni a szobán. Nem az a tipikus filmes átlátszó fehér szellem volt. Ugyancsak átlátszó, de inkább rendes, normális színekbe, mintha egy átlátszó ember lenne (vagy hogyismondjam). Nem nézett rám csak úgy "céltalanúl" suhant át, mintha nem is érzékelt, volna engem. Láttam az arcát, a körvonalait, fel is lehetett ismerni, hasonlítottam is valakihez, aki meghalt.



Ez lehetett olyan 15 éve... Reggel a tesóm költött, hogy hamar jöjjek, akar valami érdekeset mutatni. A szüleim is nézték, amint az ajtó ki-be csapódik. Nem erőteljesen, csak úgy normálisan. Húzat nem volt, direkt leellenőriztük. Más ajtó, ablak nem volt nyitva. Ja, és ha olyan huzat lett volna, hogy az ajtót mozgassa, azt mi is éreztük volna.



Anyum mesélte. Nem voltam otthon, ő ezt nem tudta, azt hitte az első szobába vagyok. Ő meg a konyhába volt. Főzött, vagy mosogatot, vagy mittudomén... Többször rámszólt, hogy ne csapkodjam már az ajtót, mikor már a többszöri felszólitás után "saját kezébe" akarta venni a dolgot, átjött az első szobába, meglepődve konstatálta, hogy nincs más a házban, rajta kívül. És akkor egy szellőt érzett az arcán, mint amikor valaki nagyon közel gyorsan elmegy előtted. Hogy mi volt ez? Ezért leelenőrizte, hogy honnat jöhetett a huzat, de minden ajtó, ablak csukva volt. És akkor nemsokára érkeztem haza, és akkor mesélte el ezt nekem.

ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!