Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztrálutazás alatt valódi...

Asztrálutazás alatt valódi világunkat járják be, akik erre képesek vagy valami álomvilágot?

Figyelt kérdés
Például egy asztrálutazó képes lenne átrepülni egy szomszédos helyiségbe kihallgatni két ember beszélgetését úgy, hogy azok észre sem veszik, majd testébe visszatérve az információkat képes elmondani, ezzel bizonyítva, hogy valóban képes testenkívüli utazásra vagy egy üres álomvilágban jár ilyenkor, ahol semmi se köthető a valódi fizikai világunlhoz?

2021. márc. 22. 01:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ezt a világot.

Elég hihetetlenül hangzik.

2021. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Szomszédos helyiségbe kihallgatni két ember beszélgetését az távolbalátás. Asztrálutazásnál elhagyod a tested, távolbalátás alkalmával nem hagyod el csak a tudatod egy részét küldöd ki valahová. [link]
2021. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Mivel Ausztrália a mi világunkban van, csak másik földrészen, ezért nyilván a valódi világunkat járják be az ausztrál utazók. Nem is értem a kérdést.
2021. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Meghallgatsz pár elhunyásból visszatért ember beszámolóját és rájössz :)
2021. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Állítólag, a háborúk idején, (most nem tudom, hogy németek, vagy az oroszok) ilyen "kémeket" használtak.

Lehetséges, hogy az ilyen asztrális utazás során máshol vagy, másokat lehalgass. Csak az a helyzet, hogy amior felébredünk, nagyon sokszor nem is emlékszünk rá. Án például, egyáltalán nem emlékszek, hogy az éjjel mit álmodtam. Csak lefeküdtem, majd reggel felkeltem és kész. Lehet, hogy ilyen utazásom is volt az éjjel, másokat hallgattam, vagy épp a szomszéd Juliskát néztem ahogy fürdik meztelenül. De nem emlékszek. Sajnos.

2021. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Persze, mert ha emlékeznének, az kézzel fogható bízonyíték lenne, de ugye az nincs...
2021. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

De van. Nekem is volt olyan, hogy voltam "így" valahol, másnam az illetőtől megkérdeztem, hogy nem-e ezt-azt így-úgy csinálta, és azt mondta, hogy igen, pontosan. És kérdezte, hogy honnat tudom. Mondtam, hogy álmomban ott voltam.

De olyan pontosan láttam, mintha például Laci kimegy az utcára, talál egy aranygyűrűt, pénze nincs ezért beadja az XY zálogházba, majd bemegy az XY kocsmába, megiszik 3 sört, haza indul, de találkozik Pistivel, ő is vesz neki három sört, majd Pisti el mondja, hogy Marit megcsalja Gizivel. És ezt elmondom Lacinak, hogy ezt álmomba láttam, ő pedig mondja, hogy tényleg így volt.

2021. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Ja, persze.. :D
2021. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Ne ja perszézz... Igenis, vannak ilyen paranormális dolgok, amiket nehéz felfogni, vagy épp elfogadni. 1492-ben Kolombusz sem gondolta, hogy valamikor teljesen normális dolog lesz, hogy 100km/h-val a közlekedés. Vagy a 200km/h-val lehet majd hasítani a levegőben. Vagy egyáltalán lehet repülni...

Majd aztán 2500-ban röhögnek, hogy 2021-ben milyen buta, makacs volt gondolkodásilag az ember.

2021. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Az utóbbi az tudomány, asztrál utazás pedig mese.
2021. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!