Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallják a halott rokonaim,...

Hallják a halott rokonaim, amit nekik mondok?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy veszélyes a szellemvilággal játszani, nem is tervezek, meg nem is tudom, lehetséges-e, de valamiért nagyon érdekel mostanában ez a téma. Közeli rokonom hálistennek még nem halt meg, viszont a dédmamám, aki a gyerekkoromat végigkísérte, nemrég halt meg és nem volt lehetőségem neki megköszönni azt a sok jót és szépet, amit adott nekem, hogy vigyázott rám mindig és hogy nagyon szeretett. Szoktam hozzá beszélni, de nem tudom, hogy hallja-e vagy érzi-e, hogy hozzá szólok. Nem várok választ vissza, de annyira jót tenne a lelkemnek, ha tudnám biztosra, hogy ott ahol ő van, van valami és igenis itt van velem lélekben és nem szűnt meg létezni.

Nagyon kérek mindenkit, hogy csak az írjon privátot vagy kommentet, aki hisz ebben vagy pedig tud bizonyítékot adni, hogy van ilyen és lehetséges, vagy talán megtörtént nála a visszajelzés vagy egyéb. Aki nem hisz benne és úgy gondolja, hogy nincs semmilyen túlvilág vagy azt gondolja, hogy megszűnünk létezni a halál után, kérem ne írjon ide semmit.

A kedves, segítő válaszokat előre is köszönöm szépen! Szép napot mindenkinek! :)

17/L



2021. márc. 31. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, hallhatják, csak ezt te nem tudod, hogy ők hallják, ugyanis nem tudják a tudtodra adni. Nem azt mondom hogy százszázalék, hogy hallják, hanem azt, hogy hallhatják. Csak Te sosem tudod meg, hogy hallották-e a közlendődet, nem válaszolnak vissza, hogy "igen, fojtasd hallak téged".
2021. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
85%
Nem hallják, de ha még közel vannak az élethez, ami néhány héttől néhány hónapig terjedhet a halál után, addig néha érezhetik, ha érzelmekkel telve gondolsz rájuk. Nem mindig érzik, mert nem mindig vannak "ébren" a halált követően, és ez egyre mélyebbé válik, ahogy múlik az idő. Akik békében, vagy a maguk idején mennek el, nincsenek itt sokáig, és általában nincsenek "ébren". A hirtelen, vagy nagyon korai halált haltak gyakrabban éberek. De jobb azoknak, akik alszanak, mert az a természetesebb, és előnyösebb. Ettől függetlenül semmi esetre sem árt, ha az érzéseidet megpróbálod eljuttatni a halott személyhez, mindaddig, amíg nem tartod vele vissza.
2021. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ, logikusan gondolkodtok végülis. Ment a zöld! Váram a további véleményeket :)
2021. márc. 31. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az első két válaszoló csak okoskodik, de igazából ezt senki nem tudja biztosra megválaszolni neked.
2021. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kérdezek hülyeségeket, tudom, hogy ritka eset, vagy kitudja, az is lehet, hogy nem létezik. Ezért is várom olyan emberek válaszát, akik úgy érzik, voltak már ilyen helyzetbe és tudják bizonyítani.
2021. márc. 31. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
négyes... Igen, így van, bíztosra senki sem tudja a választ, írtam is, hogy nem mondom százszázalákra. Csak azt, hogy hallhatják. A hallják, és a hallhatják között külömbség van.
2021. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6, igazad van. Amúgy én is kíváncsi lennék ilyen beszámolókra, persze ki tudja mennyire hitelesek.
2021. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Csak személyes tapasztalat szintjén lehet hiteles, azaz az adott személy érezheti teljesen biztosra úgy, hogy tapasztalt ilyet. Ez nem olyasmi, amit objektíve lehet vizsgálni, és mindenki számára bizonyítani.
2021. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!