Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A halott szeretteink, rokonain...

A halott szeretteink, rokonaink, családtagjaink láthatnak minket?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 13:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
No ez az amit csak az tudhat, aki már meghalt.
2017. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2017. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
82%
Szerintem, ha van a halál után valami, az sokkal érdekesebb annál, hogy minket nézegessenek a halottak. Én tuti jobban el lennék foglalva a rengeteg rokonnal meg ismerőssel, akiket évtizedek óta nem láttam, vagy nem is nagyon ismertem stb. Akik meg élnek majd jönnek előbb-utóbb úgy is, aztán elmesélik mi volt, minek őket nézegetni?
2017. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Igen és végignézik mindig mikor magadhoz nyúlsz.
2017. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 thoomas26 ***** válasza:
35%
Láthatnak, de nem egyfolytában és nem minden esetben. Nyilvánvalóan nekik nem ez a dolguk már, és nem is mindig van rá lehetőségük.
2017. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Vagy látnak vagy nem, döntsd el, hogy miben hiszel utolsó, de még ilyen hülyeséget, hogy "nem mindig van rá lehetőségük".
2017. máj. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

Ha van látószervük és idegrendszerük, ami az ingereket feldogozza, akkor igen.

A halottak lelkei viszont energia-lények, nem anyagiak. (Ezért tudnak a falon át közlekedni...)

Egyetlen energia-fajtának sincs látószerve.

(Az áram sem azért ráz meg, mert lát, hogy téged kell megráznia, a hőenergia sem azért melegít fel, fel látja, hogy te fázol...!)

2017. máj. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

"Nyilvánvalóan nekik nem ez a dolguk"

Dolguk? :)) Nincsen semmiféle dolguk.. A halál szorításábol nem kukkolunk! Persze nem kell ezt elfogadni s lehet kreálni mindenféle agyrémeket meg menni a sok kitekert kitalált baromság után.. de az az igazság, hogy aki meghalt az nem tud semmit .

2017. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Tejinashi ***** válasza:
Hallgassátok meg Vadnai László Cafe Mennyország című jelenetét, abból mindent megtudtok :)
2017. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Làthatnak. Az emberi lény: test + szellem. Halàlkor a szellem kiszàll és a test lassan elbomlik. A szellem kószálhat egy darabig még a környéken, mielőtt elmegy és egy megszülető babàba belép és àtveszi a test irànyítàsàt. És persze àltalàban mindent elfelejt a koràbbi életeiről.
2017. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!