Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek az ember mindent...

Szerintetek az ember mindent visszakap az élettől?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha mással valami rosszat tettem, akkor utána visszakapom ugyanazt? Ez ellen lehet tenni valamit, vagy mindenképp túl kell esni rajta?
2021. ápr. 4. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Igen, visszakapod ilyen vagy olyan formában.Tenni ellene sokat nem lehet.
2021. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
76%

Nem tudom, valaki meg van győződve hogy igen, de nem értem miből gondolja.

Mindenesetre ne legyél "rossz". Ettől függetlenül.

2021. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2021. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Grimfox ***** válasza:
59%
Előbb, vagy utóbb, nem feltétlen ugyanabban a formában, ahogy adtad, de visszakapod. Nem lehet ellene tenni, miután megtettél valamit. Ezért kell előre okosnak lenni, és nem tenni olyasmit, amit nem szeretnél visszakapni.
2021. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Dehogyis, ez csak a lelked megnyugtatására van.
2021. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem. Az élet nem igazságos. A karma létezik, de nem ok-okozati dolog. Akinek nincs lelkiismerete, arra nem hat a karma.

Ezért van ennyi zsíros, fuxosok, aki sosem dolgozott, mégis gazdag.

És ezért vannak mélydeprssziós emberek, akik világ életükben azon küzdöttek, hogy jobbá tegyek a világot, de sosem jutottak el arra a pontra, ami kicsit is boldogságot jelentett maguknak. Csak mások sikerét tudták elérni, saját életük egy roncs.

2021. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

"Szerintetek az ember mindent visszakap az élettől?" Hosszú távon igen.


"Arra gondolok, hogy ha mással valami rosszat tettem, akkor utána visszakapom ugyanazt?" Hatás szinten mindenképp.


"Ez ellen lehet tenni valamit, vagy mindenképp túl kell esni rajta?" Igen, több mindent is lehet tenni. Pl. a jóvátétel, a bocsánatkérés, az önzetlen jó cselekedetek, a yagya stb tompítják a kellemetlen karma élét.

2021. ápr. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pont a 6os által leírtak miatt kérdeztem, mert annyi ember van, aki lop csak hazudik, és vidáman él egész életében. Tényleg lehet ebben valami, hogy akinek nincs lelkiismerete, arra nem hat ez a dolog.. nekem van "sajnos".
2021. ápr. 5. 07:03
 9/15 A kérdező kommentje:
*lop csal hazudik
2021. ápr. 5. 07:04
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem "visszakapás" van, hanem megtapasztalás. Amit teszel másokkal, mások felé, azt valamilyen formában, nem feltétlenül ugyanúgy megtapasztalod a saját bőrödön. Nem feltétlenül ugyanabban az életben.
2021. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!