Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek abban hogy egy ember...

Hisztek abban hogy egy ember a tetteiért elszámol, visszakapja azt amit másoknak "ad"?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán hittem az ezotériában,vonzás törvényében,karmában stb. de körülöttem lévő események egyre inkább elgondolkodtatóak. Számos esetben tapasztaltam ha valaki valahogy megbántott az visszakapta az élettől valamilyen formában.

Mikor általánosba jártam,akkor az egyik osztálytársam állandóan kritizált a szemüvegem miatt és a pápaszemesnek csúfolt.Rá pár évre ő is szemüveges lett,sőt rosszabb a szeme mint az enyém.

Másik nagyon elgondolkodtató az életemben,hogy amikor várandós voltam,akkor a szülés előtt pár héttel volt apukám 6.halálévfordulója.Minden évben újsághirdetésben meg szoktam róla emlékezni és azon az évfordulón mikor várandós voltam a gyászévforduló végére beírtam hogy lányod:xy és leendő unokád: xy. Soha nem kérkedtem a várandóságommal,nem raktam fel a fb-ra egyetlen kismama képet sem és csak a szűk családi kör és a barátok tudták hogy gyereket várok.Na és a sógornőm kifakadt,hogy hogy képzelem hogy egy meg nem született gyerek nevét beírom a gyászhirdetésbe?!Még meg sem született,bármi lehet és én meg dicsekszem..stb.Hirtelen köpni nyelni nem tudtam,mert nem dicsekvésnek szántam,de mivel 1.baba,így az ő nevét mint megemlékező is beleírattam a saját nevem mellé.Mondtam a sógornőmnek hogy én így látom jónak és ezzel rövidre zártam a történetet.Aztán mint kiderült,amikor nekem ezt mondta kb. előtte esett teherbe pár héttel a 3.babával és ez kiderült pár nappal azután miután volt ez a beszólása.Mivel könnyű és problémamentes várandósságai és szülései voltak,így abban a tudatban volt hogy ez is neki csak gyerekjáték.Minden ismerősüknek,barátaiknak eldicsekedték hogy jön a baba kb. az egész falu tudta, s a nagy dicsekvés után pár héttel elvesztette a babát.Nekem rögtön az ugrott be,hogy nekem csúnyán beszólt hogy még meg nem született gyermekkel dicsekszem...ő is dicsekedett a még meg nem született babával és el is vesztette és gyanítom hogy visszakapta azt a szenvedést amit nekem adott.

Még rengeteg sztori van az éltemben és azt tapasztalom hogy az emberek visszakapják amit adnak.Veletek is előfordult ilyesmi?Példákat is írjatok,mert kíváncsi vagyok másnál hogy alakul az ilyesmi.



2016. febr. 22. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
83%

Ez igy működik. Így van az univerzum törvénye. Ne lepődj meg ezen.

Nekem vannak szintén példáim de annyira jellegzetes családi dolgok hogy könnyen felismerhető lennék igy nyilvánosan nem szivesen irom be.

2016. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
74%

Még annyi hogy ha érdekel ez a téma és még nem láttad akkor feltétlen nézd meg az "Egyenesen át" c. filmet. Nagyszerűen ábrázolják benne az adok-kapok helyzeteket. És garantáltan napokig a hatása alatt leszel az tuti!

Én olyannyira hiszek ebben hogy ennek szellemében élem az életem,bármit teszek így vagy úgy visszakapom.

2016. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
ez akkor van ha elitél a bíró
2016. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez a karma. Az élet kicsiben és nagyban is az egyensúlyra törekszik.
2016. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Világéletemben volt ez az érzésem, hogyha szélsőségekbe csapok, főleg negatív értelemben, vissza fogom kapni. Talán korai tapasztalatok ezek, talán nem is mostaniak, mindenesetre kerülöm a szélsőséges kilengéseket, mint például a fent említett ócsárolást, dicsekvést, stb.


Nem mintha szimpatikusak volnának ezek a dolgok, és amúgy gyakorolnám az ilyen viselkedést, de részben emiatt az érzés miatt tudatosan is kerülöm.

2016. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Túl sokat firkálsz. A valóság ennél sokkal igazságtalanabb. Könnyebb azt hinni, hogy mindenki meg kapja a maga büntetését, mint elfogadni az igazságtalan valóságot. Naiv ember azt hiszi, hogy létezik "sors", "karma", de valójában erről szó sincs. Belemagyarázások, azok vannak.
2016. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utolsó: lehet hogy firkálok,te meg túl negatív vagy.Én többször tapasztaltam azt hogy igenis visszakapja az ember azt amit ad.Igazságtalan valóság?Lehet hogy sokáig nem kapja vissza az illető azt amit adott,de egyszer igen.(szerintem).
2016. febr. 22. 20:41
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Valójában csak arról van szó, hogy mindenkivel történnek szar dolgok, de nem amiatt, mert korábban valami rosszat tett, vagyis nem feltétlen amiatt. De nem mindig jön be, van, hogy aki megérdemelné a büntetést az mégsem kapja meg, és van hogy aki nem érdemelné meg az mégis megkapja... az élet igazságtalan.
2016. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A rossz dolgokat vissza kapod, de akár milyen jót cselekszel azután is rosszat kapsz. Sok rossz "gonosz" ember tudat alatt ezt tudja ezért válnak rosszá.
2016. febr. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
#7 Én pozitív ember vagyok, ez a pozitív oldalam. Nem tapasztaltad többször is, hanem be magyaráztad magadnak, mert a környezetedben egyszer megtörtént. Általánosítasz az egész emberiségre. Jó is lenne, ha így lenne, de nem így van. Nem a valóságot látod.
2016. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!