Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha "spirituálisan"...

Mit tehetek ha "spirituálisan" túlnövök azokon akikből eddig éltem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 15:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem bizonyítani akarok, hanem fejlődni.
2021. ápr. 5. 15:37
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj van egy hozzád hasonló ismerősöm... ő is fejlődni akar, arra jutottunj biztos én akadályozom ebben mert nem bólogatok mindenre amit mond, ezért megszakította velem a kapcsolatot... nagy világfájdalmam, hét ez van :)

Esetleg te is szakítsd meg mindenkivel a kapcsolatot akin spirituálisan túlnőttél, nehogy visszatartsanak a fejlődéstől! Aztán majd ha tökegyedül maradsz, akkor fejlődhetsz az egekig :)

2021. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
Ja értem. Ez azt jelenti, elméletben király vagy de gyakorlatban a való világban egy lúzer. A tetteid amik egyben bizonyítékok, mutatják meg ki vagy valójában.
2021. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Lehet félreértetek, nekem nincs egy úgymond spirituális közeg, visszatartani úgymond senki nem tud(max egy rendszer tudna aki azt mondja ezt nem csinálhatod), de podcastek meg könyvek nem fejlődnek, persze apró megértések történhetnek, de a könyv egy adott információ, közegem meg nincs, csak önerőből csinálom és elakadtam, mivel nincs jelen tudásanyag, amik meg youtube-on fent vannak kvázi egy szinten megáll, hogy érthető legyen több ember számára.
2021. ápr. 5. 15:49
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A spiritualitásnak az 5%-a a könyvek, szövegek, előadások...a 95%-a gyakorlás...ha elkezdted unni a podcastokat és a YouTube vidiket, akkor pont most kellene elkezdeni gyakorolni, hogy elindulj az úton.
2021. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
14. Az életet fogd fel úgy mit egy tüköröt. Bármi történik veled az saját (jelenlegi) tulajdonságaid visszatükröződése. Elsőre fájdalmas ezt beismerni, de ha ezen túl lépsz és elkezded tudatosan figyelni, többet segít mint a 1000 podcast.
2021. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Persze, én sem vagyok szent, csak bukdácsolok, de igyekszem.

Abban az egyben nem értek egyet hogy mindenről én tehetek, pl. most halt meg a nagyapám egy hete, aligha köze van hozzám. Vagy épp valakit megkéselnek az úton(oké ott lehettem volna helyette) meg ezek szélsőséges példák, én ezt úgy tapasztaltam meg hogy vannak dolgok, amibe beleszólhatok és vannak amibe nem, de teljesen az én felfogásomtól függ, hogy hogyan élem meg az életem.

Aggódhatok hogy jaj de szar nekem minden partnerem ugyanúgy otthagy meg mivel érdemlem én ezt hogy egyedül kell lennem, és ezen rugózhatok, de ugyanígy lehet egyedül is boldognak lenni, ki mondta hogy partner kell hozzá, sőt, véleményem szerint aki egyedül is boldog annak ha úgy alakul hogy kapcsolata lesz az is jobban fog működni, sajnos sok embernél látom azt, hogy azért vannak valakivel mert nincs más, amivel alapvetően nincs problémám ha végül működik, de általában nem ezt látom, magam körül legalábbis.

2021. ápr. 5. 16:14
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Segíthetek.
2021. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 De La Cruse ***** válasza:
27%
Azonnal rájönnék, hogy elkapott a felsőbbrendűség komlexus.
2021. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Wolf Alex válasza:
0%

Áruld el már hány éves vagy?

Mi az, hogy akikből éltél?

Szüleid?

Rajtuk léptél át "spirituálisan"?

Az ember élete végéig fejlődik,

mindenhez fel kell nőni, fejben.

"Spirituálisan" is. (sicc)

Vagy mondhatnám: vicc!

2021. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!