Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha szeretnék majd egy harmadik...

Ha szeretnék majd egy harmadik szakot is tanítani, az pontosan hogyanis működik?

Figyelt kérdés

Jelenleg biológia-kémia tanárin vagyok.

Nagyon szeretem ezt a két tantárgyat, úgyhogy mindenképpen szeretném ezeket tanítani majd.

Viszont a matek is a kedvencem közé tartozik és nagyon szeretném majd egyszer azt is tanítani, nem tudom, hogy lehetne -e rá lehetőségem?

Azon gondolkoztam, hogy ha szülni fogok és gyesen leszek esetleg levelezőin megpróbálnám elvégezni.

Akkor az is megint 5 év lenne? Vagy mert csak egy szak és mert már sok pedagógiai órám meg van nem lehet hogy kicsivel rövidebb legyen?

Vagy olyat nem lehet, hogy csak egyetlen egy tárgyat tanuljak? Kellene még egy tárgyat választanom hozzá?

Gondoltam a tesire, mert azt nagyon szeretem, viszont azt már biztosan nem lehetne levelezőin.

Háromszakosok ti hogy csináltátok?



2018. máj. 7. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Bár ez a szombathelyi, de Bp-n is így tudsz úgynevezett kiegészítő képzést végezni. :-) [link]
2018. júl. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!