Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 29 évesen állandó halálfélelem?

29 évesen állandó halálfélelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom most sokan kifognak röhögni szinte már én is magam.... Imádok élni ezzel sosem volt baj viszont az utóbbi időben annyi velem egy idős, max pár évvel fiatalabb vagy idősebb ismerősöm hal meg akik ugyanilyen életerős emberek mint én hogy a gondolat egyszerűen úgy befészkelte magát a fejembe hogy már nem elég hogy elalvás előtt azon jár az eszem, vajon felkelek e reggel de már napközben is folyton eszembe jut hogy mivan ha most kapok egy szívinfarktust vagy bármi ilyen szarságot? Próbálom mindig elterelni a gondolataimat mert tudom hogy nem szabad bevonzani de ma kezdett velünk dolgozni egy volt osztalytarsam a szakiskolából, és kora reggel már azt meséli hogy tudtam e hogy meghalt az egyik osztalytarsunk? Kérdeztem mibe hát makk egészséges volt ő is... Erre mondja hogy kapott volt valami a gyomrával, megműtötték egy hétre rá meghalt a kórházban... Na mondanom se kell egesz nap kattogtam és igazából jobban én is ettől félek, hogy van egy 5honapos kislányom és egyszercsak elmegyek dolgozni és már nem tudok hazajonni hozzá pedig egy refluxon kívül ha minden igaz én is full egészséges vagyok leszamitva ilyen piti dolgokat ami szinte minden második ember problémája (inygyulladas meg ilyen hülyeségek)... Van valami tippetek hogy ne gondolják folyton erre mert már tényleg kezd az agyamra menni.... Előre is köszönöm

2021. ápr. 26. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A Covid járvány kihozza az emberekből a szorongást, ami halálfélelembe is kifuthat. Ha van rá pénzed, menj pszichológushoz, online is lehet. Tényleg akárki akármibe akármikor belehalhat, csak a valószínűsége nagyon kicsi, az ezen való rágódással viszont ártasz magadnak. Legyél sokat társaságban, és töltsd meg az életedet pozitív tevékenységekkel.
2021. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért ezo?
2021. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

27 éves fiú vagyok és totál így vagyok én is. Csak nekem már ez 4-5 éve megy. Nekem már erős pánik rohamaim vannak vagy stressz okozta gondok nem tudom melyik. Orvosom semmi rendelleneset nem talált. Ahoz képest múltkor majdnem mentőt kelet hívni. Sőt igazából nem egyszer ügyeletet ki kelet hívni.

A panaszaim:

Vérnyomás esés (már majdnem ájulás szintre)

Olyan erős szív verés hogy a testem minden pontján éreztem és halottam(na ezt az érzést nem kívánom senkinek. Olyan érzés mintha most lenne az utolsó 1-2 perced)

Hideg rázás verejtékezés. És ha megpróbáltam felülni fel erősödött ez az egész érzés :D Nem tudtam fel ülni mert kb nem volt 0 vérnyomásom volt. Azt mondták ne stresszeljek vagy komoly bajom is lehet. Mozogjak stb. Inni nem iszok, már nem is dohányzom ennek eredményeképp. És magnéziumot szedek de kb hasztalan mert néha spontán ha jókedvem van vagy bármi akkor is előjön és 1-2 óráig tart aztán vissza ál a vérkeringésem a normál-ra szóval ez vagy pánik betegség vagy súlyos stressz. Hiába mondom mert nekem is hiába mondják de próbálj meg nem ilyenekre gondolni. Mindennel tereld el a figyelmed. ne adódjon az életedben olyan hogy unatkozol. Kösd le magad minden áron és akkor nem lesz gond. Én is rajta vagyok már ezen a terápián hátha segit

2021. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem múlik, akkor forduljatok szakemberhez
2021. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as, neked 4-5 éve kellett volna klinikai szakpszichológushoz menned a súlyos pánikbetegségeddel! Mért nem mentél?
2021. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is, csak gyerek nélkül. Ilyen idegállapotra nem vállalok.
2021. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Nálam a depresszió előnye, hogy kb. megakarok halni és az elkövetkezendő évtizedekre gondolni iszonyat fárasztó érzéssel telít el. Talán emiatt is kezdtem el kutatni hogy mi lehet a halál után, tudni akartam hogy mi vár rám. El is távolodtam a depresszív gondolatoktól ennek hatására.


Mindenesetre ajánlom a halálközeli élmények kutatását. Olyan megtapasztalásokkal jönnek vissza klinikai halálból hogy elképesztő. Sosincs vége, csak szerepekben vagyunk és drámázgatunk. Nem kell félni a haláltól, csak hazatérsz és egy sokkal jobb állapotban érzed majd magad. Ott már azt fogod mondani, hogy nem igaz hogy ettől féltem, hülye lennék visszamenni.


Imádkozz, kérd meg Istent hogy a gyerekeid láthasd felnőni és bízz abban hogy meghallgatásra került. Amí szívből jön és szeretedből, annak nagy ereje van...

2021. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#5 En vagyok a 3#


Voltam de azt mondták hogy stressz. Hiaba mentem en akárhányszor nem vettek komolyan. Voltam ekg vizsgalaton stb de minden jo volt ezert nem is foglalkoztak velem. De nembaj igy hogy tudom mi a bajom nagyjabol tudom kezelni ugy ahogy

2021. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Pszichológusnál nem voltál. A pszichológus nem zavar el azzal, hogy stressz, viszlát. A szakorvosok nem vettek komolyan, mert pszichés, nem szervi. Ami nem jelenti azt, hogy ne kéne kezeltetni az erre rendelt szakemberrel. Nem kell szenvedni. Vagy te élvezed?
2021. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%
#9 Nyilván nem élvezi, csak gondolom nem szeretne szedegetni úgynevezett gyógyszereket, amiktől ki tudja, hogy mi lenne.
2021. ápr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!