Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 29 évesen állandó halálfélelem?

29 évesen állandó halálfélelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom most sokan kifognak röhögni szinte már én is magam.... Imádok élni ezzel sosem volt baj viszont az utóbbi időben annyi velem egy idős, max pár évvel fiatalabb vagy idősebb ismerősöm hal meg akik ugyanilyen életerős emberek mint én hogy a gondolat egyszerűen úgy befészkelte magát a fejembe hogy már nem elég hogy elalvás előtt azon jár az eszem, vajon felkelek e reggel de már napközben is folyton eszembe jut hogy mivan ha most kapok egy szívinfarktust vagy bármi ilyen szarságot? Próbálom mindig elterelni a gondolataimat mert tudom hogy nem szabad bevonzani de ma kezdett velünk dolgozni egy volt osztalytarsam a szakiskolából, és kora reggel már azt meséli hogy tudtam e hogy meghalt az egyik osztalytarsunk? Kérdeztem mibe hát makk egészséges volt ő is... Erre mondja hogy kapott volt valami a gyomrával, megműtötték egy hétre rá meghalt a kórházban... Na mondanom se kell egesz nap kattogtam és igazából jobban én is ettől félek, hogy van egy 5honapos kislányom és egyszercsak elmegyek dolgozni és már nem tudok hazajonni hozzá pedig egy refluxon kívül ha minden igaz én is full egészséges vagyok leszamitva ilyen piti dolgokat ami szinte minden második ember problémája (inygyulladas meg ilyen hülyeségek)... Van valami tippetek hogy ne gondolják folyton erre mert már tényleg kezd az agyamra menni.... Előre is köszönöm

2021. ápr. 26. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ki beszél gyógyszerről, 10-es?!
2021. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de elüthet egy autó is és full egészséges voltál oszt pákkkkk kinyiffansz.
2021. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a hipochondria..
2021. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kerdezo:

Ingyulladassal voltal fogdokinal?

Csak mondom h ezzel megadod a taptalajt egy jo kis szivbetegsegnek. Evente 1x teljes kivizsgalas, vervetel, labor, ekg, urologia stb, evente 2x fogkoleszedes es fogaszati kontroll.

Egeszseges etkezes (feldolgozott, finomitott elelmiszerek kerulese, szenhidrat csokkentese, rostbevitel, gyumolcs es zoldseg bevitel maximalizalasa, kello folyadek ivasa, testsuly normalizalasa), elegendo, jo minosegu alvas, minden nap mozgas.

Ennyit tehetsz, plsz h olyan emberekkel veszed korbe magad akikkel erdemes idot tolteni.

2021. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik?
2021. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!