Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg, hogy mely...

Hogy tudhatnám meg, hogy mely csakráim vannak alulműködve?

Figyelt kérdés

Régóta nézegetek ilyen csakrás oldalakat és látom, hogy egy csakránál lehet alulműködés meg túlműködés is. Viszont nem tudom, hogy nekem vannak e olyan csakráim amik harmonikusan működnek e mert mostanában nagyon szétszórt lettem.

Sokszor döntésképtelen vagyok, nem tudok néha egyedül meghozni egy fontos döntést, félek mások véleményétől ha rólam van szó, másoknak próbálok megfelelni magam helyett, csendes és félős természetű vagyok, túl sok valóságtalan álmot dédelgetek, nem értem, hogy valahova tartoznék csak sodrok az árral, céltalan vagyok, állandóan kimerült vagyok, önbizalomhiány, megbízhatatlanság, sokszor hazudok hogy nekem legyen jó de bűntudatom is van bőven. Több betegséget is tapasztaltam magamon rövid időn belül, kényszerességre hajlam.

E jellemzőkből aki ért a csakrákhoz tudna felállítani egy vázlatot, hogy szerinte mely csakrák nem működnek rendesen vagy bármit ezzel kapcsolatban mint csakrák gyógyítása stb?

(Csak olyan válaszoljon aki ért a csakrákhoz és szívesen válaszolna is!)



2021. máj. 3. 18:05
1 2
 11/12 Grimfox ***** válasza:

10.

A meditáláshoz stabilitás szükséges, de a stabilitást el lehet érni meditációval is. Amíg megtanulsz meditálni, addig megtanulod, hogy legalább a meditáció idejére hogyan hozd magad stabilabb állapotba, mint amilyen vagy általában. A meditáció pedig tovább fokozza a stabilitást, és így a mindennapi életedre is kihat.

Azért meditálással lehet őket erősíteni, mert a csakra tulajdonképpen a tudatosság egy bizonyos szintjét testesíti meg a testen belül. A legalacsonyabb testi, állatias ösztöntudattól a legmagasabbig. A meditáció a tudatosság elmélyítése, erősítése. Ha az adott csakra tudatszintjét erősíted meditációval, az közvetlenül a csakrát érinti, mivel az a tudatszint megtestesülése.

2021. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm. (10 voltam)
2021. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!