Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért rejtitek el a neveteket?

Miért rejtitek el a neveteket?

Figyelt kérdés
Csak egy pár emberke van itt, akinek látszik a neve. Azért az ezóba írom, mert erről a kategóriáról van szó, máshol nem nagyon rejtőzködnek. Talán 3-4 embernek láttam a nevét a válaszolók között. Más kategóriába merik vállalni a nevüket, itt sokan miért nem?

2021. máj. 7. 17:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
#20. Nem kell a valodi nevedet megadni, ha fantazianevet adsz meg, akkor ilyen nem tortenhet...
2021. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert össze-vissza írogatok nőként és férfiként is válaszokat, idióta kérdéseket teszek fel és mindenhez hozzászólok, amihez csak kedvem van, úgy is hogy nem értek hozzá, de késztetést érzek, hogy hozzászóljak.
2021. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
85%
#21 Fantázianevet adtam meg, csak twitteren is használtam, ahol már látszik a rendes nevem is. Én voltam a hülye, de most már nem csinálok új fiókot, túl régóta megvan a mostani.
2021. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
#22. Ez a pipaidon is latszik XD
2021. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
54%
#24 Meglepődnél. 79% az Össz hasznossági százalékom. Most megszámoltam, 11 kategóriából csak ebben vagyok 39%-on, a politika szintén alacsony, a többi mind 75% fölötti, egy 90% fölötti is van. XD Itt persze, hogy trollkodok, meg a politikában is. Ide csak röhögni jövök...
2021. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Mar eleve az, hogy ez a kerdes miert ezoteria??
2021. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Sokan kiírják a nevüket pld wadmalac, ez vajon vicces?, mr.TECH, csongor5zzz
2021. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert benne vagyok a top 5-ben ezo kategóriába és veszélyes lenne.
2021. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
26... Mert arra vagyok kiváncsi, hogy ebben e kategóriában (nem a politika, nem a tudományok, nem a számitástechnikában), miért nem jelenik meg majdnem senkinek sem a neve.
2021. máj. 8. 12:18
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Én csapongó vagyok van egy fix néztem de az kérdésről függ, hogy miként nyilvánul meg.

Lehet materiálisnak ható és lehet buzgó hívő. Sokat számít hogy a kérdésben mennyire rugalmasak. Arra megyek, hogy elgondolkozzanak, kételkednek egy kicsit, mert az elvakulság nem vezet sehova. Legyen saját gondolataik és nem egy betanult mantra. Valamint legyenek elfogadobbak a többi vallás/nézet felé. Úgyhogy nem előnyös hogy 2 hasonló kérdésben másképp nyilvanulok meg. Mert yx-nak beakadt a lemez. S van hogy egy kérdésben mellette vagy ellene érvelek.

Anonimban egyszerűbb, nincs skatulyák de poén mikor kiürül főleg anonimokról privatban ez.

Pl Grimfox fix és stabil és ugyan így Reacher meg lucky888 (szerintem ő Lucifer666 de csak megérzés) gondolom nem érdekli őket lassan én is megunom.


Üdv Jó.Da

2021. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!