Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van Mennyország?

Szerintetek van Mennyország?

Figyelt kérdés
Szerintetek van Mennyország?

2021. máj. 18. 11:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Eskü azt olvastam, hogy: van Magyarország?
2021. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
10- es, ezeket csak az hallucinálja. Épp az a baj, hogy sokan annyira szeretnék hinni, hogy többek egy rakás büdös csupaszmajomnál, hogy az ilyen esetbeszámolókba kapaszkodnak.
2021. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
12. Nem értek egyet. Több könyvet elolvastam már. Volt olyan eset aki tudta pontosan mi van ráírva a szomszéd szobában egy dobozra mikor soha nem járt ott és közben feküdt a műtőasztalon.És nagyon sok érdekesség van.Én pont fordítva látom mint te. Szerintem akik nem hisznek benne ,azok mindenáron megpróbálják bebizonyítani az ellenkezőjét,megmagyarázni olyan dolgokat amiket nem lehet. Ebben az állapotban kinyílik az addigi lehatárolt tudat, a korlátok eltűnnek,olyan dolgokat észlelsz amit egyébként nem tudnál.Amikor te azt mondod,hogy ezek a dolgok csak hallucinációk,azt te a korlátozott tudatoddal teszed.De ha egyszer abban az állapotban lennél,teljesen megváltoznál.
2021. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
13- as, de még, ha tegyük fel a vita kedvéért néhány eset valóban bizonyítéknak tekinthető, megcáfolhatatlan, attól még a halál utáni életre ez még mindig nem biztosíték. A halál után a sötét nagy semmi van, kihunyik a tudat. A kêrdező a Mennyország létezésére kïváncsi.
2021. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Na menny má...
2021. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Mi a menyország? Az jó? Elég relatív, van aki boldog és mégis azt mondják milyen szar az élete, van aki mélyszegénységben is az és nem is vágyik többre, ugyanakkor van aki gazdagon boldog és szegényen nem lenne az, az egyik ember imád orvos lenni, nem is csinálna mást, a másik elájul a vértől, valaki imádja a focit, másnak a pokol lenne.
2021. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
14. Arra van bizonyíték, hogy nincs utána semmi? Mert szerintem nincs rá.
2021. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
Persze, élet sincs, ez csak egy illúzió, bizonyítsd, hogy nem az.
2021. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

5#+1

7:38ig hallgattam. Azt kell mondjam, hogy én mindig ezt mondom itt. Hogy én igaz keresztény vagyok. Jézus a legnagyobb példaképem, próbálom istent szolgálni. És hogy amit az egyház általában csinál... istenkáromlás.

2021. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Van mennyország. Voltam azon a rezgésen. Végtelen egységet éltem meg. Láttam isten fényét, ahogy mindent átjár.
2021. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!