Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos álmodás. Hogyan...

Tudatos álmodás. Hogyan érhetném el azt hogy ne ébredjek fel, amint rájöttem hogy álmodom?

Figyelt kérdés

Régóta célom tudatosan álmodni. Régebben is az volt, hogy amint rájöttem hogy álmodom, felkeltem. Sőt, amikor legelőször történt ez meg és felkeltem, pár másodpercig nagyon erősen elkezdett fájni a fejem. Mintha robbant volna.

Ma az történt, hogy rájöttem hogy álmodom, de aztán felkeltem. Visszaaludtam és ugyanez megtörtént még kb. 4-szer. A végén mikor tudtam hogy megint álmodom, próbáltam elképzelni gyorsan dolgokat hogy nehogy megint felébredjek, de felébredtem.



Hogyan érhetném el azt, hogy ne ébredjek fel rögtön, hanem csak akkor amikor tényleg kell/ akarom?


Köszönöm a válaszokat!:)



2021. máj. 24. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Azért jössz ki szerintem, mert érzelmileg felpörögsz...minél többször megtörténik, annál stabilabb lesz.

Horgonyként lehet használni ha megfogsz valamit az álmodban, és a megtartására figyelsz csak...ha semmi sincs kéznél, fogd meg egyik kezeddel a másik kezed csuklóját.

2021. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
100%
A felébredés nem azonnali, és nem teljes, eltart egy ideig. Mivel tudatos vagy, megpróbálhatsz visszacsúszni az álomba, pusztán azzal, hogy ezt akarod tenni, még mielőtt teljesen felébrednél. Ébredés közben még nem érzékeled azonnal a tested sem. Ha igyekszel elkerülni a testérzet visszatértét, úgy, hogy eltereled róla a figyelmed, felidézve az álmot, akkor van rá esély, hogy visszacsusszanj. Vagy egy másik álomba, ha ugyanabba nem sikerül. Ha nappal mély relaxációs gyakorlatokat végzel, az is szoktatja az elmédet a tudatosság megtartásához ellazult, álomszerű állapotban.
2021. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ma pont ezzel kapcsolatos ingyenes előadás lesz. 19.30. Ha gondolod..és visszanézhető. [link]
2021. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocs a csoport link lemaradt: [link]
2021. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!