Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mégis igaz a chemtrail elmélet?

Mégis igaz a chemtrail elmélet?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 26. 10:40
A kérdező szavazást indított:
igen, igaz
talán
Egyértelműen nem
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Hülye hoax, de terjed mint a pestis... :-D
2021. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

"Figyelem: cikkünk a világot érthetetlenül komolyan vevők megzavarására alkalmas állításokat tartalmaz. Az összeesküvés-elméleti napra készült többi cikkünket itt találja. (Ezt a közleményt felsőbb erők utasítására, utólag illesztettük a cikkbe.)"


Csak azoknak igaz, akik nem tudnak olvasni, szöveget értelmezni.

2021. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
ITGuy: én már rá se kattintottam.... Ilyen bevezetővel amit a kérdező kiírt, 100%-ra vettem, hogy mi az ábra. :D
2021. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Én is csak azért mert indexes cikk és nem ufóvilágcsodái.hu :)
2021. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
:-D :-D :-D
2021. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

ITGuy: akartam volna linkelni neked Oberle Gábor chemtrail-es FB oldalát, de sajnos már nem nyilvános...


Évekkel ezelőtt órákat röhögtünk rajta... :-D

2021. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Az normális hogy a repülőgépek húznak csíkot mivel ha jól tudom a kerozin távozik ilyenkor az üzemanyaguk de talán igaz
2021. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

"CHEMTRAIL-PILÓTA? NA PERSZE!

Iszonyú béna és átlátszó az Index próbálkozása, hogy egy nyilvánvalóan fiktív interjúval úgy tegye hihetővé a chemtrail-ügyet, hogy közben valójában nevetségessé teszi.


Ha tényleg lennének ilyen pilóták, akik képben vannak, akkor már rég egy csomóan előálltak volna a sztorijukkal. Ha a gépekbe katonák töltenék a vegyszert, arról már rég lenne fotó.


Az egész sokkal ügyesebb és ördögibb: a kísérleti anyagokat (mert sokféle van) még a finomítóban keverik a kerozinhoz, a pilóták pedig mit sem sejtenek az egészről, de még ha sejtenek is valamit, sem tudnak a végére járni: nagyon kevés beavatott ember van, és lehetelten őket tetten érni."

2021. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
#6 ha ilyen perverz vágyaim támadnak akkor rákeresek Dr Gődény legújabb bölcsességeire :d
2021. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
#8 te mégis tetten érted őket, mert sokkal de sokkal okosabb vagy náluk, ezért megérdemled az alufóliasisak-kitüntetést.
2021. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!