Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor az ember 5G hülyeségekr...

Amikor az ember 5G hülyeségekről, chemtrailről, Bill Gates oltási háttérterveről hall az ember, akkor én lehet hogy naivan azt gondolom, hogy vicc az egész. Van aki komolyan veszi? Bővebben lásd alább.

Figyelt kérdés
Rengeteg hülyeség terjeng, aminél sokszor úgy tűnik, már a kitalálója is viccnek szánta és értelmes ember is viccenk tratja , legfeljebb mentális problémákkal küzdő üldözésmániás skozofrének akik komolyan veszik, persze ilyenek is vannak sokan, mióta kiengedték őket a pszichiátriáról. Mármost a kérdésem az, hogy tényleg kevesen hiszen bennük igaziból, és a Facebook buborékok és a média ezt csak felnagyítja, de viccnek gondolja 99,9%, vagy pedig tényleg szomorú a helyzet. Az érdekelne, hogy van-e valami hiteles kutatás ilyen téren, hogy mennyire dőlünk be ezeknek?

2021. ápr. 23. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha a tv2-nél leragadtál és nem beszélsz angolul, megértem hogy elmebetegnek tartasz másokat. Itt egy csatorna ahol rengeteg videó van visszaellenőrizhető adatokkal az általad hülyeségnek nevezett dolgokról. https://www.youtube.com/c/SzkeptikusKerekasztal/videos
2021. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Én most jelentkeztem 5G fejlesztőnek, hogy hatékonyabbá tehessem a beültetett csippek covid elleni védelmét.


Persze, hogy hülyeség az egész.

Az összeesküvés elméletnek van pszichológiája, aminek az alapja a valahova való tartozás. Erről száz, meg száz oldalas könyvek szólnak.


A viccel az a jó, hogy fullba lehet tolni a kretént.

2021. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
:) Akinek nincs annyi humora, hogy tudja, hogy az összeesküvés elméleteken nevessen, az nagyon savanyú életet él.
2021. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
Ha egy buta ember meglát egy áltudományos, álhiteles baromságot, rögtön benyeli, mivel képtelen racionálisan gondolkodni. Eddig csak csendben figyelte az okosabbakat, de most végre felsőbbrendűnek, különlegesnek érezheti magát. Természetesenen az ész érvek sem hatnak rájuk. Miért is járnának? Ki kéne lépniük az illúzióból és újra butának éreznék magukat
2021. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!