Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítene valaki? (túl rövid a...

Segítene valaki? (túl rövid a kérdés)

Figyelt kérdés
nagyon megszeretném tanulni a telekinézist azt hogy kell tanulni meg ilyesmik?
2010. aug. 24. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
ilyen képesség nincs is, maximum csak a filmekben
2010. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de létezik a telekinézis 1szer már sikerült radírral de azóta nem és ezért szeretném tanulni
2010. aug. 24. 17:25
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez most komoly vagy csak meg akarsz szivatni?

Nem tudom tudsz-e angolul de ha igen ez az oldal segíthet: [link]

2010. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már párszor..

Szerintem sok kitartás,türelem és szorgalom kell hozzá.

2010. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jó a vidi am most nemrég utána olvastam és képzeljétek nem szabad elektromos tárgy közelébe mert elromlik meg olvastam h újraindul a gép meg ilyenek lol
2010. aug. 24. 18:14
 6/17 anonim ***** válasza:

És egyébként ,hogy történt veled ez a dolog?

Elmeséled ?

2010. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
úgy hogy próbálkoztam tologatni elképzeltem hogy mozog meg mondogattam próbáltam kézzel szemmel és egyszer csak sikerült felemelni de nem sokáig és azóta nemsikerül pedig annyira szeretném mikor először hallottam róla nagyon megtetszett.
2010. aug. 24. 19:13
 8/17 anonim ***** válasza:
Pedig ezt bizony lehetne gyakorolni, hogy eredménye is legyen. PRóbálgasd naponta ezeket. Meditálj ,koncentrálj az sokat segít.
2010. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát ez a meditálós dolog nem megy nem tudok meditálni 1szer h végre sikerüljön letöltöttem 1 meditációs cd-t (már nem tom honnan) amikor beszél a pali mint 1 hipnotizör és úgy kell meditálni hogy arra ellazulsz én meg végigröhögtem a cs-t hogy milyen hülyeség mert hiszek az ilyenekbenxD csak tetszik a telekinézis.
2010. aug. 24. 19:29
 10/17 anonim ***** válasza:

Velem is így van sajnosxD Nem tudok meditálni,egyszerűen nem megy az ellazulás. Még meditálás közben sem állnak le a gondolataimat:/ sajnos én ilyen vagyok.

Viszont akkor annyit tudsz csinálni, hogy gyakorlod.

Szerintem írd be a telekinézis gyakorlása...Valamit csak kihoz.Egyébként ha gondolod írj privátot.

:D Jó lenne valakivel beszélni akivel ilyen előfordult:/

fiú vagy, vagy lány?

2010. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!