Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért? Hogy? :D (rövid a...

Miért? Hogy? :D (rövid a kérdés-. -")

Figyelt kérdés

Valamelyik nap folyton egy zene járt a fejemben...régebbi már nagyon régen hallottam. Cd-t hallgattam,de a tesóm kikapcsolta. Utána nem tudtam elindítani,ezért mondom bekapcsolom a rádiót. ééés AZ a zene szólt. Már többször volt ilyesmi... például elmaradt az egyik óránk,mert nem volt tanár...és reggel valahogy már mondtam,hogy szerintem nem lesz. pedig nem tudtam róla. meg olyan is volt már,hogy mentünk ebédelni a suliban és tudtam,hogy valakin(aznap még nem láttam) milyen ruha lesz.



jó lehet,hogy hülyeség...de vélemények? :)


2011. ápr. 19. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
BOSZORKÁÁÁÁNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ezt hívják megérzésnek, mindenkivel előfordul:)a zene meg csak véletlen lehetett.. van egy jó könyv, Brian King írta, asszem az a címe hogy a véletlen játékai. megéri elolvasni;)
2011. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is gyakran van, de én szeretem, szerintem érdekes (:
2011. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem csak fantasztikus,csodás véletlen.Vagy megérzés:p

de érdekesek ezek a dolgok és elgondolkodtatók,velem is szokott ilyesmi történni.

2011. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

velem is elég gyakori de elég tudat alatti, szóval bevillan valami hogy pl. haha nem jönne a busz ilyen (1-2másodpercig filózok ezen, utána már mással vagyok elfoglalva) és pont nem jön. Ez egy példa a sok közül, de ha sokat gondolkozom valamin akkor meg általában mindig máshogy alakul xD

érdekes..

2011. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem ma történt, az út másik oldalán megláttam egy kislányt, akit már hónapok óta nem láttam. Megörültem neki, és mikor oda akartam kiabálni, akkor jöttem rá, hogy nem is az a kislány, összetévesztettem valakivel. Ekkor viszont valaki meghúzgálta a kabátom ujját, és az a kislány volt, akire először gondoltam! :)

Szerintem egyébként ez nem ezoterikus dolog, csak kicsit furcsább az átlagosnál.

2011. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tom Benko ***** válasza:
Véletlen egybeesés.
2011. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ma 18:20 szóról szóra ugyanez van velemis..érdekes dolgok ezek.
2011. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez valóban hülyeség, nyugi. :)
2011. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, és úgy jelentkezik ahogy itt leírták már, néha csak úgy felvillan egy kósza gondolat pl. mi lenne ha le lenne zárva az út és paff tényleg le van zárva, pedig előtte arra mentem el és nem volt, stb. érdekes, intúíció azt hiszem így hívják.
2011. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!