Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Spirituális Sátánisták az...

A Spirituális Sátánisták az oldalukról miért szedték le a Tóra visszafordító rituálékat és sok minden mást???

Figyelt kérdés
Annyira ragaszkodtak a zsidó ellenességhez és a rituáléjukhoz. Tán valaki kiderítette az igazi dolgokat? Mert én igen, csak nem írtam s nem közöltem sehová sem.
2021. jún. 4. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, oszd meg velünk a tudást. Mit derítettél ki?
2021. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert az más vallás reklámozásának minősül. Eltéríti a híveket az igaz Sátáni útról.
2021. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

dehát eddig fenn voltak s kötelezték a híveket h mindennap csinálják s többet stb.

amúgy azok a szövegek pont h Isteni eredetűek, ahogyan a legtöbb meditáció is. Pl: I-o meditációjuk. Tantrikus budhizmusból loptak egypár csakra meditációt s még az örtornyos meditációjuk is. A budhistákat s még a wicsásakat is kritizálják miközben azoknak a linkjével élnek stb.


De lesz egy youtube videócsatornám amiben mindennek az eredetét elmondom s még többet is a spiritualizmusról, okkultizmusról stb.

2021. jún. 4. 10:09
 4/9 A kérdező kommentje:

ha levették akkor ezzel is azt bizonyítják h semmihez sem értenek...

még a necronomikon is csak tavaly tették fel... azt is én írtam meg nekik. csodálom h a démoni enneket nem tették fel...merthát semmihez sem értenek. sem a joy of satan sem pedig a spirit of eridu.

2021. jún. 4. 10:11
 5/9 A kérdező kommentje:
örülök h levették...legalább nem hülyítik már a népet. Bár jobban örülnék ha az egészet végre törölnék. annyira nem értenek hozzá h az már fáj.
2021. jún. 4. 10:12
 6/9 anonim ***** válasza:

"ha levették akkor ezzel is azt bizonyítják h semmihez sem értenek..."


Erről semmit sem fognak tudni a hívek, hiszen már nincsen fent

2021. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Red Demon ***** válasza:

én az eredeti joy of satan oldalt néztem mundig is már vagy 12 éve és ott sohase volt semmilyen Tóra vissza fordító rituálék.

Valószínűleg a Spirit of eridu a magyar oldalkészítője találta ki. még jó h nincs már fenn. azt is néztem és sokakkal irogattam h másokat mennyire túlterhel az agyba- főbe rituálézgatás.

2021. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem szeretnétek inkább valami önzetlen, emberi dologgal foglalkozni, kicsit normálisabb életet élni? Ez az ezókatyvasz teljesen leépíti a személyiséget, és csak a sarlatánok húznak belőletek hasznot. :(
2021. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem légyszi küldd majd el a youtube csatornád linkjét, belehallgatnék, érdekel engem is, mire jöttél rá. A SOE antiszemitizmusát én sem bírtam sosem.
2021. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!