Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ikrek vagyok de mégse vagyok...

Ikrek vagyok de mégse vagyok a társaságkedvelő személyiség inkább egyedül szeretek lenni, ez miért van?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 09:26
 1/8 anonim válasza:
93%

én is ikrek vagyok és nem vagyok a társaság középpontja, bár ez részben azért van, mert a többség untat ... sok az "üres" ember

viszont, aki számomra érdekes/értékes, mindig vele lennék

2021. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert a horoszkóp és társai mind baromságok és nem a születéskori szarságok alapján dől el, hogy milyen ember leszel.
2021. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Mert a horoszkóp nem a valóságot fejezi ki, hanem kitalált dolog.
2021. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Fura pedig általában akinek van iker testvére az azért az ő társaságát kedveli.
2021. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert nagyobb erő húz efelé, mint amennyire a horoszkópod ennek ellentéte felé. A horoszkóp csak egy tényező.
2021. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

csomó ideig azt hittem én is ilyen vagyok, de rájöttem hogy csak minden emberben akit ismerek van olyan ami idegesít, vagy nem tetszik, és mindig kukáztam az ilyen embereket és a végén senkim sem maradt, de egyedül legalább azt csinálhatok amit akarok és senki sem idegesít. Néha volt 1-1 ember aki érdekes volt számomra, azzal szivesen bratyiztam, de általában az mindig valakinek a barátja volt ,és az inkább az felé húzott, 1 idő után meg ez bszott fel hogy nem azt kapom vissza amit én adok, és akkor azt meg azért kukáztam.


Ezért akarok mindig máshová költözni, új hely, új emberek, új dolgok... Ha azt már kellően kiismertem és ugyan ilyen mint az előző hely ahonnan eljöttem, megyek tovább, egészen addig míg meg nem találom a saját helyem :D Lehet életem végéig tartó keresés lesz, de legalább nem hazudtolom meg önmagam :P

2021. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sose fogod megtalálni
2021. jún. 23. 05:46
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
de igen, mert teszek is érte. Ilyen hozzáállással te fogsz egyedül megrohadni. Innen bűzlesz a negativitástól és búvalbaszottságtól, aki azért van egyedül mert nem kedveli senki :)
2021. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!