Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudom erősíteni a köldökc...

Hogy tudom erősíteni a köldökcsakrám?

Figyelt kérdés

Lassan négy éve, hogy köldök piercingem van. Az a problémám, hogy a mandulám, ami kiskorom óta nagyobb a normálisnál, elég sokszor van begyulladva, és én a piercingemmel hozom összefüggésbe,mivel ugye az kihatással lehet rá.

Nem szeretném kivenni, mert szerintem szép, viszont az egészségem mindennél fontosabb. Mivel tudnám erősíteni ezt a területet szerintetek? Reikivel és színekkel gondolom mindenképp, de emellett még van valami, amit javasoltok? Előre is köszönöm:)


2010. aug. 25. 19:04
 1/9 anonim válasza:
63%

Nem teljesen hülyeség, minden testrész kapcsolatban van egy másikkal ezt már ősidők óta tudják az orvoslásban. Azt még konkrétan nem hallottam hogy a köldök és a mandula kapcsolatban lenne egymással :D De ki tudja mindenki más... én például ha megcsípem a bal oldalamat a csípőm fölött, akkor ugrál a szemöldököm :D Nem vicc.

A kérdezőnek ajánlanám hogy a mandulájával kapcsolatban induljon el, esetleg nézesse meg egy orvossal vagy ha kiskora óta nagy, vetesse ki.

2010. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Piercinggel,lehetőleg ezüst mert az koncentrálja leginkább az energiákat.
2010. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon jó az a fórum. Legalább jókat lehet röhögni,hogy miben nem hisznek az emberek. Szerintem a manduláddal menj az orvoshoz,vagy vedd ki a köldöködből a piringet.
2010. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vedd ki,az egészség fontosabb!!
2010. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Eltűnt a nagy egyetértés...


a volt első

2010. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
pff, a kettőnek köze nincs egymáshoz, ha mindenhogy a köldököddel akarsz babrálni, hogy helyrejöjjön a mandulád, akkor kérd meg a barátodat, hogy a popsid helyett oda spricceljen :P
2010. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
49%
A csakrás kérdést passzolnám, de egy orvos biztos tudna mondani valamit a manduládra. És inkább ne kezd öngyógyításba, akik így értek el sikereket azok is előbb elmentek a kva orvoshoz, ültek bent 2 órát, megkapták az eredményt miszerint nem találtak semmi rendellenességet és utána TALÁN tényleg segített az hogy lelkiekben összeszedték magukat és hitték hogy így jobb lesz nekik. De ha már az orvostudományban sem bízol nem hiszem hogy képes lennél erre.
2010. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mandulagyulladast a megfazassal lehet osszefuggesbe hozni, tehat erre figyelj oda, es oltozz fel rendesen, es igyal gyogynoveny teakat, aminek gyulladascsokkento hatasa van, akar 1-2 f.hagyma gerezded is lehet fogyasztani naponta.

A csakradnak semmi koze ehhez, viszont ajanlom, hogy nezd meg a Napfenyes hu.-t, ahol tanulmanyozhatod, hogy milyen osszefugges van a lelek es a test kozott, megtudhatod, hogy melyek azok a lelki betegsegek,amik egy ido utan megbetegitik a testet stb.

Oltozz melegen, es igyal teat!

2010. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2010. aug. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!