Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy van valami...

Elképzelhető hogy van valami a halál után és nem szűnik meg számunkra minden?

Figyelt kérdés
Tudom, a tudomány nagyon ellene van, nekik könnyebb is úgy megérteni hogy úgy vannak hogy semmi sincs a halál után mert nem lehet mérni, kimutatni stb. De mégis, gondolkodok a világunk felépítésén meg azon hogy jöttünk létre. És valahogy arra jutok hogy lehetséges hogy van valami amiről mi nem tudhatunk a halál utánról?

2021. jún. 16. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ezzel kapcsolatban semmi nem biztos.
2021. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Bármi lehetséges, bár nem valószínű, hogy a tudat tovább létezik test nélkül vagy legalábbis az már nem az a tudat pontosan, hanem csak az árnyéka. Egy zombi tudat.
2021. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én keresztény vagyok, szóval igen, hiszek a túl világban.
2021. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Tudat tovább létezik halál után, de nem abban a formában ahogy most a testhez kapcsolódva megnyilvánul. Tehát, mindkét oldalnak igaza van, és egyben tévednek bizonyos szempontból. Én így látom ezt a dolgot.
2021. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Én személy szerint realista vagyok, ebböl adódóan nem hiszek jézusban (persze ettöl még van rá esély csak kevés). Én ha százalékolnom kéne azt mondanám hogy 85% hogy nincs utánna semmi ugyanis megszününk létezni (vagyis mint élő, persze késöbb egyé válunk a földel szóval ugy mint anyag, nem szününk meg). Kb 8-9%-ra mondanám hogy ujjászületünk egy másik ember testében, de talán még állat is szóba jöhet. A maradék 6-7%-ra mondanám hogy a tudat átkerül valahova máshova. Viszont a pokol menny dolgot nem tartom valószínünek ugyanis ki mondaná meg hogy mi volt jó és rossz, ez a dolog sok esetben amugyis szubjektív és sok mindenen múlik. Én ezt egy olyan helynek tudnám elképzelni ahol emberek lelkei vannak, esetleg állatoké is.
2021. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Azt hogy ezeket a %-kokat miből számoltad ki kiváncsi lennék. A jó és a rosz hogy lehetne szubjektív? Ha megölnek valakit az mindenkép bűn kivéve persze ha önvédelem de ettől tekincsünk el.
2021. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy hogy mennyire tartom valószinünek. Hát például az emberek többsége nem szokott megölni más embereket. Illetve mivan ha azért ölt meg valakit hogy megmentsen másik 2-őt? Illetve az önvédelem is ilyen dolog. A másik pedig hogy ha esetleg nincs jézus akkor onnantol kimondja meg hogy mi jó és rossz? Nyilván tegyük fel hogy valaki csak úgy egy gépfegyverel lelő 10-20 embert, az nyilván rossz, de ilyet azért nem olyan sokan csinálnak szerintem, főleg itt európában.
2021. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

"nem szűnik meg számunkra minden?"


Szerintem akkor kezdődik csak igazán.Én abban hiszek,hogy ez a mostani egy átmeneti állapot.

2021. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
83%
Vannak olyan ismerőseim (3) akiket meghaltak (klinikai halál) és újraélesztették,ők azt mondták nekem,hogy látták a halott ismerőseiket,és olyan volt nekik mintha álmodnának,szóval ez egy elég érdekes téma,mert ahány ember annyi fajt válasz!!!
2021. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Akik meghaltak #9-es voltam!!! Bocs,hogy elírtam!
2021. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!