Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Elképzelhető, hogy a kórház...

Elképzelhető, hogy a kórház pontatlanul jegyezte le a születési órám?

Figyelt kérdés

Anyukám elég jól emlékszik arra, hogy hajnali 5-6 óra körül születtem, de a kórház, mikor kikértem a születésem pontos idejét, akkor a délután fél kettes időpontot adta meg.


Elképzelhető, hogy ennyire pontatlanul jegyeznék le a születési órákat?



2017. júl. 18. 09:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
82%
El. Es hogy anyad mar idos meg az egesz mar tobb tiz eve tortent es anyukad pontatlanul emlekszik az elkepzelheto?
2017. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Anyukám tuti tudja, mert mikor még csak 4-5 éves voltam, már akkor is mondogatta, hogy "hajnali gyerek vagyok", a nők az ilyet elég jól megjegyzik.
2017. júl. 18. 09:22
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Kizárt, hogy az orvosok rossz időpontot írjanak. Ugyanis nemcsak az orvosnak kell leírni, hanem leírja a főnővér, és az ügyeletes orvos is. Pontosan kell az időt leírni, az esetleges kórházi perek miatt.. Szóval anyud téved.
2017. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Pedig bizony elképzelhető! A hazai feje tetején álló egészségügyben, ahol egy műtét után komplett törlőkendők és szikék maradnak az emberben, simán magasról tesznek az olyan ezredrangú dolgokra, hogy mikor bújtál ki a mamidból. Ha rossz időpontot jegyeztek le, ugyan hogyan bizonyítod be? Nyilván csak nekik lehet igazuk...
2017. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szenes43 ***** válasza:
92%
Anyukád biztosan jobban tudja főként ha egyedüli gyerek vagy. A kórházban azért inkább adminisztratív szinten kezelik az "eseményt" azért hogy a TB.-től megkapják az érte járó pénzt. Amennyiben annyira lényegbevágó én szívesen "megnézem" neked. Nem fáradtság, csak jelezd felém.
2017. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Anyukám elég jól emlékszik arra, hogy hajnali 5-6 óra körül születtem, de a kórház, mikor kikértem a születésem pontos idejét,

akkor a délután fél kettes időpontot adta meg. ""


Az én édesanyám is határozottan állította, hogy a reggel 6 órát. Meg azt is, hogy minden rendben ment, nem volt semmi komplikáció.

Egyik beszélgetés alkalmával azt mondta, hogy indították a szülést, később amikor felhoztam meg azt mondta, hogy nem, nem volt ilyen, nemmi nem volt, csak harántfekvéses voltam. LEgutoljára meg azt is letagadta, hogy valaha beszélt volna arról, hogy bonyodalom lett volna.

Azóval a szülés az ilyen. Ja, ha nő lennék és nekem kellene szülni, akkor lehet, hogy azt az időpontot jegyezném meg, amikor kezdődik a szülés a tágulás után végre, és nem azt mikor már vége van és az idő test meg az idő háttérbe szorul az új élet fogadása miatt.

Ha jól tudom a vajúdás simán eltarthat több óráig is, szóval +néhány óra még reális lehet és akkor anyud se téved meg a feljegyzés sem.


Egyébként simán eltrollkodhatták az orvosok is.

2017. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%

Mint már egy gyereket szült nő, biztosan állíthatom, hogy sok élmény és tény megváltozik az évek során. A szülés alkalmával akár önkívületbe is kerülhet a vajúdó (mint én is ) és egy csomó tényt másként látsz.

Pl. én a szülés másnapján meg mertem volna esküdni, hogy a szülésznő szőke volt és fehérbőrű. A valóságban barna hajú, barna bőrű. Pedig bizony 5 órán keresztül mellett volt. A végül császármetszés időpontja is ha nincs a gyerekem csuklópántjára írva, tuti nem jegyeztem volna meg.

Úgyhogy én inkább tippelnék arra, hogy édesanyád rosszul emlékszik. :)

2017. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Az én anyám meg van győződve arról hogy sosem voltam bárányhimlős, mégsem kaptam el egyik gyerekemtől se.
2017. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Ekkora hajcihőt csapni azért, mert te nem Bika akarsz lenni, hanem Rák?
2017. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ha nem érdekel a téma, és nem tudsz értelmes választ adni, akkor ne itt játszd az agyad, mert marhára nem vagyok rá kíváncsi! Szevasz!
2017. júl. 19. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!