Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek is elkepzelheto,...

Szerintetek is elkepzelheto, hogy sokan azert tagadjak a halal utani letet, mert felnek attol, hogy egy nap szembesulniuk kell a tetteikkel?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 10:57
1 2 3
 1/22 virag0405 válasza:
Szerintem elképzelhető.De aki szkeptikus és alapból nem hisz Istenben vagy ilyesmi akkor nem ez az oka.
2016. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerinted mi az oka?
2016. febr. 21. 11:17
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
"Tagadni" a nyilvánvaló dolgokat lehetne, nem igaz? A kérdésbeli feltevésről pedig senkinek a leghalványabb fingja sincs. A vallások is könyvtárak ezreit töltötték meg azzal, amiről senkinek a leghalványabb fingja sincs, csak ezt ráadásul még "tudománynak" is nevezik :))
2016. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Epp azert irtam ebbe a topikba a kerdesem, hogy olyanok valaszoljanak, akik hisznek es akik szamara nyilvanvalo Isten letezeze. En sem ugy szulettem, hogy hittem benne, de sok ember eleteben eljon az az ido, amikor mar hisz es szamara nyilvanvalo lesz. Persze mondhatod, hogy nincs erre semmi targyi bizonyitek es elfogadom azt, ha te igy gondolod. Nem akarok senkit megteriteni, az nem az en dolgom, csupan kivancsi vagyok.
2016. febr. 21. 11:25
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

"Epp azert irtam ebbe a topikba a kerdesem, hogy olyanok valaszoljanak, akik hisznek"


Pedig jobb lenne azoktól megkérdezni, hogy miért nem hisznek, akik nem hisznek.

Csak jobban tudják, mint más. (főleg ha az a más illető valami fanatikus bigott).


Biztos van olyan, aki ezért is tagadja. De nem hiszem, hogy a túlnyomó többség ezért.

2016. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

Ki mondta, hogy halálunkkor szembesülünk a tetteinkkel? Már megint egy kérdés, ami a halál utáni léttel kapcsolatos...

Ezt csak az tudja megmondani,aki már volt halott. Az meg mondja majd, hogy szembesült-e tetteivel. Itt nem fogsz konkrét választ kapni, hogy: "igen, azért tagadják a halál utáni létet, mert sokan félnek szembesülni tetteikkel, hiszen köztudott tény, hogy a halál után szembesülünk tetteinkkel"

Itt csak találgatni lehet, konkrét választ nem lehet adni.

Énhiszek a halál utáni létben, de hogy mindeki szembesül tetteivel, azt nem tudom. Senki sem.

2016. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
nem
2016. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%

Képzeld el ma lefekvés előtt mielőtt elalszol hogy álmodban meghalsz, de előtte gondold át a tetteited és szembesülj velük.

Ha nem megy akkor aludj el és ha nem haltál meg akkor holnap este is csináld meg.

2016. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Én mindig abból indultam ki, hogy fordítva van: az emberek azért hisznek a halál utáni létben, mert ebben találnak megnyugvást. Nem tudják elképzelni hogy úgy forog a Föld tovább, hogy annak ők nem részesei még külső szemlélőként sem. Hát nem egyszerűbb olyan tudattal élni, hogy a halálod után jobb helyre kerülsz, mint azzal, hogy egyszer megszűnsz létezni? Az utóbbit olyan nehéz elképzelni, hogy sokan meg sem próbálják.
2016. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Ozmium42 ***** válasza:
72%
Én sem hiszek benne, mellesleg attól sem félek, hogy a tetteimmel szembesüljek. Azt azért remélem, hogy nem valami pszichopata sivatagi istennel kerülök szembe, aki azért is örökké kínoz, mert ettem disznóhúst.
2016. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!