Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Láttam a jövőbeli énem, ez...

Láttam a jövőbeli énem, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, hogyha rossz kategóriába írtam, de ezt a dolgot nem tudom hova tenni.


Másrészt megkérek mindenkit aki válaszol, hogy azt kulturált módon tegye, és csak az válaszoljon aki érdemi választ tud adni, tapasztalt hasonlót vagy jártas a témában.


Az egész ma hajnali órákban kezdődött. Egy szemhunyást sem aludtam éjjel, de nem igazán voltam álmos miatta. 4 órakor fel öltöztem és le vittem sétálni a kiskutyámat. Amikor a park mellett elmentem megláttam hirtelen egy embert. Férfi volt magas, átlagos testalkattal, rövid sötét barna haj, majdnem ugyanolyan öltözetben mint én.

Mintha egy tükör elé álltam volna, amiben pár évvel idősebb vagyok. (Én 16 éves vagyok, az alak kb. 20 körül lehetett max.)

A fejét nem néztem meg annyira, tehát az arcát nem igazán tudtam kivenni, de nagyon furcsa érzésem volt a jelenlétében.


Ő is nézett, és elég lassan ment, talán amikor megláttam meg is állt egy pillanatra.


Akinek volt hasonló tapasztalása, jártas ebben és a hasonló témákban, kérem válaszoljon.

Ez mit jelenthet?



2021. jún. 18. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Olyan már előfordult velem is,hogy szembejött velem a pólóm,vagy a gatyám,de 4-ből 3 elég érdekes..sportcipő,póló tök sima?apróbb részletek eszedbe jutnak?Meddig láttad és mit csinált?
2021. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Ennek a 10-esnek mi baja? :D
2021. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Értelmes választ nem tudok adni, ezért inkább nem is okoskodok, de baszki, azért elég creepy lehetett hajnal 4-kor egy ilyet látni. Még az parább lett volna, ha kutya is lett volna vele.
2021. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!