Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felül lehet kerekedni az időn?

Felül lehet kerekedni az időn?

Figyelt kérdés
Ha át tudom adni magam a jelen pillanatnak, akkor gyakorlatilag az örökkévalóságba jutok, ahol nem létezik idő?

2021. júl. 6. 08:37
 1/6 Grimfox ***** válasza:
A jelen pillanat fogalma amíg megvan, időhöz vagy kötve. Amíg vissza kell térned ebből az állapotból, szintén nem kerekedtél felül az időn. A tested, és az egész tapasztalt világ időhöz kötött. Amíg ezeken nem emelkedsz felül, az időn sem fogsz. Biztosan lehetséges, de úgy, ahogy a kérdésben szerepel, nem az időn kerekedsz felül, hanem bizonyos kötöttségeken, amik az életedben gondot, akadályokat okoznak.
2021. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen, ha valamiben elmerülsz az tűnhet időtlennek vagy mintha megállt volna. Viszont az sosem áll meg.

A most most volt 5 perce is S most lesz 5 perc múlva is.

2021. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a tudatod fókuszát helyezd át ha a jelenben élsz. Ha a Bartók Rádiót hallgatod online, attól még nem vagy a stúdióban ill. ha éppen egy komolyzenei koncertet sugároznak akkor a koncerten sem vagy ott. Csak ráhangolódtál egy csatornára, és ha jól csinálod, interaktívan közreműködhetsz a műsor összeállításában is.
2021. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem a meló szokott ilyen lenni, 10 óra meló egy évszázad nekem🤣.
2021. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Nem, ez nem így működik.

2021. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha felül kerekednél az időn akkor lehet, hogy lefekszel ma s mikor felkelsz másnak tegnap elött, vagy jövő ilyenkor....
2021. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!