Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem mutatom ki élőbe a...

Miért nem mutatom ki élőbe a spirituális oldalamat, mindenki csak a kő ateista énem ismeri?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 19:58
 1/7 Tudi333 ***** válasza:
100%
Ezt magadtól kérdezd!
2021. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert sok olyan ember van aki szimplán hülyének tartana emiatt.
2021. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alapvetően pszichológiai szemszögből foglalkozom ezekkel, szóval még azt se mondanám, hogy hülyének néznének.
2021. júl. 11. 20:12
 4/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Sajnos annak néznének. Még a kultúr antropológusokra, akik a népek hiedelmeit, mágiáját kutatják, azokra is furán néznek, ha túl komolyan veszik, és tényleg belemerülnek a témába, nem csak leírják felületesen az ilyesmit. A pszichológiai megközelítés pedig ennél jóval mélyebb, "testközelibb". Még ha elsőre nem is gondolnád, hogy hülyének néznek, furának tartanak, akkor is ott lehet benned a kétség. A megbélyegzés, és kiközösítés félelme mélyen, ösztön szinten gyökerezik.
2021. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nagy eséllyel kő ateista vagy, azért.
2021. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kő ateista" létedre, milyen spirituális oldalad van?

Azért nem mutatod ki, mert nem akarod, hogy tudjon más is róla.

2021. júl. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert félsz mások véleményétől, félsz, hogy hülyének, furának tartanak majd és kiközösítenek. Én is így vagyok. Spirituális vagyok, bár ha valaki megkérdezi, hogy miben hiszek, elmondom neki. Ha hülyének néz, nem tudok vele mit kezdeni, az az ő problémája.
2021. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!