Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki elment egy...

Van itt olyan, aki elment egy spirituális tanfolyamra, de megbánta, viszont benneragadt? Esetleg akinek hozzátartozója, barátja járt így?

Figyelt kérdés
Van az ismeretségi körömben egy ilyen eset, nem tudom, hogyan tudnék neki segíteni.

2021. jún. 30. 16:49
1 2
 1/15 Tudi333 ***** válasza:
89%
Hogyhogy benneragadt?
2021. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Sokszor hírdettem ilyen tanfolyamokat egyetemista fiúknak.Trombita órák voltak, helyes fújási technikákat oktattam, persze kiegészítve a spirituális élménnyel, a kámaszutrával.Nos jöttek is a jelentkező szép számmal, fújni,tisztogatni.Józsi bácsi 64F
2021. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Megbánni egyiket sem bántam meg mert valamilyen tapasztalatot mindegyik adott. Szóval, nem tudom hogyan lehet valamibe beragadni. Nem jött be valamelyik rendszer akkor továbbléptem és levontam a szubjektív következtetéseimet. És ennyi.
2021. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tudi333 ***** válasza:
90%
Én sem értem ezt a bentragadás dolgot.
2021. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
#4 Vannak ilyen szekták, valami pr@n@n@di szekta pl. ahol elég durván befűzik a jónépet és valóban nem mindenkinek könnyű öntudatra ébredni és kilépni ezután. Agymosás és pénzlehúzás van a legtöbb ilyen helyen, elég gáz dolog. Mindig a legreménytelenebb, legkétségbeesettebb embereket fűzik be, hülyítik meg és húzzák le anyagilag, ez a legundorítóbb az egészben.
2021. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Anyukám járt sajnos így ő Debrecenben ment el egy spirituális szabadegyetemre és nagyon bele élte magát amiket ott hallott 2016-ban súlyos következményei is lettek ennek már jobb a helyzet de mai napig emleget még dolgokat.
2021. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

sok helyen nem magyaráznak el alapvető dolgokat vagy teljesen helytelenűl. én is bennragadtam, tudom h mit értesz ez alatt. kikecmeregtem belőle. alaposabban utánna jártam dilgoknak s sok esetben nagyon rosszúl végeztem el azokat a technikákat, amelyeket a tanfolyamokon tanultam.

nem állítom h szándékosan tanítottak rosszúl. csak nagyon keveset tudunk, főleg a nyugati, vagy mondhatnám h a magyarok.

a magyarok csak majmolnak külföldi dolgokat s sok esetben a saját gondolkozásmódjukat teszik bele.teljesen átalakítanak mindent, holott pont az eredetiség megtartása ad valódi válaszokat.

2021. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tudi333 ***** válasza:
62%
Még mindig nem értem hogy lehet beleragadni valamibe! :)))
2021. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tudi333 ***** válasza:
80%
Már ahogy a kérdésben is szerepel, hogy miután megbánta. Mert amíg azt gindolja, hogy jó meg rendben van a dolog, addig az nem beleragadás, nem?
2021. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy vallási szektába tudsz beleragadni, aminek kevés köze van a valódi spiritualitáshoz. Ilyenek lehetnek mondjuk valamilyen neoprotestáns, keresztény felekezet tagjai, akik megkövetelik azt, hogy csatlakozz hozzájuk, esetleg élj közöttük, de egy spirituális tanfolyam már egészen más dolog. Azt jobb esetben elvégzed egy hétvége alatt, a való életben pedig eldől majd, hogy hasznos tudást kaptál-e tőlük, vagy csalók áldozata lettél, akik "lehúztak" téged anyagilag. :)
2021. júl. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!