Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért működik a kártyavetés?

Miért működik a kártyavetés?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Én inkább vesszővel együtt tenném fel a kérdést: "miért, működik?".

Eddigi tapasztalataim alapján nem nagyon, vagy csak én nem találkoztam olyan emberrel, aki megfelelőeket mondott volna belőle.

2021. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grimfox ***** válasza:
100%
Mert a szimbólumok elemzése által a tudattalanod olyan részeit ismered meg, amiket általában nem látsz. Ezért van az, hogy igazán csak annak működik, aki érti, és ténylegesen ismeri is a tarot-ot.
2021. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gabi lélekvidítói válasza:
100%

Szia!


Szerintem erre még senki nem adta meg a választ, bár már a tudomány is keresi rá...én hitem szerint a teremtőtől kérem az üzeneteket a hozzám fordulók megsegítésére, s valóban működik a Tarot kártyával az elemzés, ráadásul úgy, hogy nincs is jelen az, akinek készítem.

De olyat is hallottam már, hogy van egy energiamező, ami mindent tud, s onnan érkeznek információk pl a zseniknek, feltalálóknak, vagy pl az olyan, csoportosan élő állatoknál, ahol a raj időbeni eltérés nélkül, egyszerre hajt végre egy irányváltoztatást, feltételeznek egy ilyen tudatmezőt....az igazság egyelőre odaát van szerintem:-)

Nem valami tudományos és okos a megfogalmazásom, de remélem segítettem valamelyest.

2021. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!