Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki szokott youtube-on kártyave...

Ki szokott youtube-on kártyavetést nézni? Nektek mennyire jöttek be ezek?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani jó kártyavető csatornákat?
2020. máj. 18. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Én szoktam, és nagy részben azok jönnek ki ott is mint amiket én rakok magamnak.
2020. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Kamu az egész, a jövő nincs előre megírva, szabad akarat van, te irányítod a sorsod (nagyrészt).
2020. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kamu, csak nem értenek a kártyához.
2020. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Megint én vagyok a 2. hozzászóló.

Ez a tipikus esete, hogy a cigányok meg hasonlók hogyan húzzák le a naiv buta embereket. Tudom, hogy ti nem értetek a tudományokhoz, de általános iskolás tananyag a valószínűség számítás, remélem még megvan mindenkinek. Szerintetek mennyi a valószínűsége, hogy kétszer egymás után ugyanazok a lapok kerüljenek az asztalra, elárulom, közel semennyi, ha megkérnétek a jóst, hogy rakjon már mégegyet teljesen más lapokat tenne le. Bár ahogy tudnak blöffölni, lehet tud paklizni is némelyik.

2020. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én angol tarot videókat szoktam nézni, azokat preferálom, ahol neked kell választani egyet több kártya közül, nekem ezeknek az üzenetei szinte mindig rezonálnak. Stargirl the Practical With a kedvencem. Valóban nem jósolják meg a jövőt, ezt a tarot olvasást végzők is elmondják. Az üzenet, amit kapsz, a jelenlegi energiádat tükrözik.
2020. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

Megint én vagyok az 2.-ik és 4.-ik.

Tudjátok mit, aki negatívot adott arra átkot küldök, és ez ám olyan átok amit még az Ezo TV-sek sem fogják tudni levenni rólatok :D

2020. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
6, senkit nem érdekel a véleményed, ha nem hiszel a spiritualitásban, természetfeletti jelenségekben stb., akkor minek kell ebben a kategóriában írkálni... Abszolút nem adtál semmi értéket a témához, csak idejöttél okoskodni. Mi a célod, azt hiszed a témában érdekeltek "megtérnek" egy ismeretlen ember véleményének hatására?
2020. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5ös, Stargirl valóban jó, de én szeretem Simply Empathot Tarot Dailyt Diarra Diopot és Serpentine Daughtert is. Érdekes módon a legtöbbször hasonló jön ki mindnél ha ugyan azt a témát nézik.
2020. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom, mintha egy kerek történetet hallanék, mindig hasonló üzenetet kapok, és nem azért, mert csak valami nagyon általános, mindenkire igaz üzenetet kapok... Kisebb csatornák közül Jupiter Sun-t tudom ajánlani, neki nagyon beváltak a tarot olvasásai. Egyik este volt egy "megvilágosodásom" elalvás előtt, ami után rögtön fel is ébredtem, és utána néztem meg a legújabb videóját, pontosan leírta, amit tapasztaltam, hátborzongató volt. Stargirlnek szerintem nem véletlen van a legtöbb feliratkozója, nekem igazi flow élményem van minden alkalommal, amikor őt hallgatom, de csak azoknál, amiknél nekünk kell választani paklit, a csillagjegyesek annyira nem váltak be, abban sem vagyok biztos, hogy mi a csillagjegyem, mert nagyon a kos/bika határán születtem, pontos időt pedig nem tudok sajnos. Amikor őt hallgatom, olyan, mintha személyesen beszélne hozzám, annyira rezonál az általa közvetített üzenet.
2020. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7.

Nem igaz, hogy nem hiszek a természet feletti dolgokban, foglalkozom kristály energiával, parázson is jártam egyszer, hiszek a reinkarnációban lélekvándorlásban, de a jóslás és a jövőbe látás az életünk egyik legnagyobb kincsét venné el az említett szabad akaratot. Valamint, ha látná bárki is a jövőt elejét vehetné csomó szörnyűségének (háborúk, 911, járványok). Igazából Nosztredámusz is annyit tett mint az összes jós valószínű eseményeket vetett papírra (nagy harci szekerek, világméretű háború, világszintű manipulatív antikrisztus) de konkrétumokat nyilván nem tudott megjósolni, nem hallotta képzelgéseiben, hogy Heil Hitler, meg évszámokat.

De igazad van semmi keresni valóm itt, nem akarok én senkit megtéríteni, megyek máshová az értéktelen hozzászólásaimmal.

2020. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!