Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Indigógyerek, kristálygyerek....

Indigógyerek, kristálygyerek. Milyen ezekhez hasonló kifejezések vannak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Milleniumi gyneráció,Szivárvány gyerek is van
2021. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Csokos gyerekek xD
2021. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Grimfox ***** válasza:
95%
Nekem anno, mikor könyvesboltban dolgoztam még 2010 környékén, egy hölgy elkezdte ecsetelni, hogy az indigó gyerekek után jöttek a kristálygyerekek, a csillaggyerekek, és éppen megjelennek(2010 környékén) a delfingyerekek(!!!!), akiket először Oroszországban írtak le. Gondolom valami agykapacitásos dologra akart utalni, de inkább már nem kérdeztem meg, mert amiket a többiről mondott, már az veszélyes volt. Úgy értem a gyerekekre nézve veszélyes.
2021. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Hippik - virággyerekek
2021. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szivárványgyerek, LMBTQ gyerekek [link]
2021. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

#3, És tényleg! :)


"Hallottál már a "DELFIN-GYEREKEK"-ről?

Ők a Föld Angyalai. A különböző képességekkel megáldott különleges gyerekek már mindenhol feltűnnek, hiszen tudomásunk van már Indigó-, Kristály-, Csillag-, és Szivárvány Gyerekekről is."

[link]

2021. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Grimfox ***** válasza:
93%
Néhány kollégám is végighallgatta a beszélgetést, és azon gondolkodtunk, hogy a delfingyerekeknek a feje tetején lesz e az orra. Kár, hogy a szülők nem tudják egyszerűen csak szeretni a gyerekeiket, mindenképp különlegesnek kell lenniük. Sok dolog, amit arról olvastam, milyen tulajdonságai vannak ezeknek a gyerekeknek-pl az indigóknak-arra utal, hogy a szülők szimplán elhanyagolják a nevelésüket, vagy olyan nevelési mintát követnek, amitől a gyereknek problémái lesznek az élet különböző területein. És ezt nem problémaként értelmezi a szülő, amit legtöbbször ő maga okozott, hanem különlegességként, mert az ő gyereke nem lehet egy egyszerű gyerek, szupergyerek kell hogy legyen.
2021. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Tápos gyerek is van.
2021. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Szájbergyerek is van, azok sosem kérnek bocsánatot
2021. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Jaaaj, ez a marhaság még megy? Pár éve volt itt egy nő, aki erősködött, hogy az ő gyerekét csak azért utálja a tanítónő, mert irigy, hogy indigógyerek. Közben a leírásból nyilvánvaló volt, hogy Jenőke az anyja szerint a törvények fölött áll, és méltatlan hozzá, hogy nevelni próbálják...
2021. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!