Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet bizonyíté...

Szerintetek ez lehet bizonyíték arra, hogy egy szimulált valóságban élünk?

Figyelt kérdés

Pár napja egy ismerősömmel folytattam telefonos beszélgetést, miközben egy furcsaság történt amire eddig nemigen találtam magyarázatot.


Történt ugyanis beszélgetés közben, hogy a partnerem hangja nagyjából 4 másodperc erejéig "lelassult", pont úgy, mint amikor egy videót 0.5-ös sebességgel néznénk. Arra gondoltam, hogy bizonyára hálózati probléma lehet, majd meglepetésemre a másik fél változatlanul folytatta a beszélgetést normál hangsebességgel. Az általam vélt hálózati hiba miatt körülbelül 2 másodperccel "le kellett volna maradnia" a beszélgetésben, de nem ez történt, a 4 mp-et követően ijesztő természetességgel folytatta a mondandóját.


Ez azt jelenti, hogy abban a néhány másodpercben számomra gyorsabban telt az idő, vagy az övé lassult le. Ha hálózati hiba lépett fel, ő miért nem érzékelt belőle semmit? És hogy lehetséges, hogy folyamatosnak hallottam a beszédét, miközben abból 4 másodpercig "lelassultnak" érzékeltem?


Más helyen is találkoztam már ilyen jelenséggel, de ott korrigálódott a hang és az akadozás/ lassulás után előreugrott oda, ahol a beszélő éppen tartott s nem pedig a hibás szakasz folytatódott.



2021. júl. 31. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szedsz valami olyan szert ami halucinációt okoz?
2021. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha meg nem szedsz semmit akkor lehet hogy kéne.
2021. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

annyira szellemes vagy, még sosem hallottam ezt a poént


azért küldöm a zöldet, hogy ne legyen hiábavaló

2021. júl. 31. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

annyira szellemes vagy, még sosem hallottam ezt a poént



azért küldöm a zöldet, hogy ne legyen hiábavaló


Kamu kérdés , miért is legyen komoly válasz?

2021. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Valami bezavart a telefon jelébe, valszeg ennyi.
2021. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet esetleg, hogy egyszerűen lassabban kezdett beszélni, majd vissza gyorsult?

Én is általában tempósan beszélek, de néha be-be lassulok.

2021. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Szimuláció, persze... ezt a hülyeséget
2021. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen keresd meg Morfeuszt és kérd meg szedjen ki a Matrixbol de engem ne szedjen ki, elég ha ad egy kis pénzt, én nem akarok szar kaját enni meg csatornában lakni köszi nektek jó itt csak egy kis lóvé kéne
2021. aug. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak hiba a mátrixban. A bibliában leírt csodák is bizonyítékai, hogy szimulált világban élünk.

Amúgy a lelassult beszélgetésnek lehet más technikai oka is, sőt az is lehet, hogy a beszélgetés későbbi része meg felgyorsult, így semmi sem történt, csupán egy kis technikai log.

2022. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!