Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez az ásatás valós lehet?...

Ez az ásatás valós lehet? Igazi óriás van rajta?

Figyelt kérdés

Ott kapargatja az óriást, tehát nem fotosop


https://www.youtube.com/watch?v=3aQHZE7zssQ


2021. aug. 4. 00:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%
Ez egy hoax. Tiszteletben tartom hogy hiszel benne, hogy régen óriások élhettek a Földön hiszen rengeteg nagyon régi népi hidelem és vallás részei, de ne higgyj el mindent csak azért, mert az igazolná ezt a hitedet.
2021. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszek el mindent a modern videók közül, és fenntartom a lehetőségét annak, hogy vannak hamis dolgok a modern felvételeken. De amint írtam a hármasban, ez nem változtatja meg a véleményemet. Akadnak olyan képek, amelyek olyan régiek, hogy még film sem volt akkor, szóba sem jöhet semmilyen díszlet. Vagy ha volt is, még nagyon kezdetleges volt. A hagyományokról és vallásokról nem is beszélve. Az pedig egyértelműen látszik, hogy nem állatok csontjai.
2021. aug. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%

12es akkor miért nem viszik be bevizsgáltatni hogy megváltoztassa az emberiséget?

Ha meg szupertitkos és el kell hallgatni hogy valaha éltek is, akkor mit keress fent egy ilyen videó a közösségi platformon?

Nem gond ha hiszel benne, de gondolkozz azért logikusan.

2021. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 SZücsöm ***** válasza:
42%

12 Hiányosak az ismereteid. Már nagyon régen is lehetett trükközni a fotókkal. Lényegében az amerikai (vagy angol nem emlékszem pontosan) tengerészettől is úgy próbáltak rengetegszer pénzt kicsikarni csóró országok nőstény tagjai hogy terhesen azt állították hogy ezektől a tengerészektől van a gyerekük. Az volt a "bizonyíték" hogy olyan fotókat mutattak be amin egymás mellett pózolnak a képen. Mintha belsőséges viszony lenne a két személy között.

Csak ez a trükközés elég rövid életű volt mert a polaroid fotóknál a megfelelő tudással nagyon könnyen meglehetett bizonyosodni arról ha trükköztek a felvétellel.


Minden kornak megvannak a maga csalói, nyerészkedői. És néha elég ügyes/okos dolgokat összetudnak hozni/ ki tudnak találni egy kis pénz reményében.


Továbbá ami még fontosabb. Melyik képekre gondolsz? Linkelhetnél már valamit ha ilyen merész állításokat jelentesz ki. Hagy tudjuk már meg hogy milyen képeket tartasz eléggé hitelesnek ahhoz hogy ilyen magabiztos legyél az "igazadban".

2021. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Akitakarsz ***** válasza:
68%
hatalmas ahogy a hívők lepontozzák az értelmes válaszoakt
2021. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 SZücsöm ***** válasza:
27%

15

Ezotériában és Politikában gyakran előfordul ez a jelenség. Engem az jobban zavar hogy lepontozgatni van ideje de arra már nem hogy linkelje is a képeket amiről írt.(Mert feltételezem a 12-es is ide tartozik)

2021. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

#15 Neked mi az "értelmes" válasz? Nyilván az, ami megfelel a te nézetednek, tehát annak, hogy nem valódi a lelet. Ez tehát nézőpont kérdése.


A lepontozást nem én kezdtem, mert az én válaszaim is le vannak pontozva! Én már csak viszonoztam a lepontozást, miután megláttam, hogy mi a helyzet e tekintetben!

2021. aug. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 SZücsöm ***** válasza:
62%

Az hogy mi értelmes válasz ezóban az valóban szubjektív. De ha az én válaszomat veszi alapnak a 15-ös ahol nincs vélemény nyilvánítás a kérdés(ezó) irányában csak is tényeket közlök és ezekre alapozva írtam annyit hogy semmi se biztos akkor jogos a felvetése.


És mikor fogod linkelni a képeket amiket említettél? Csak mert kíváncsi lennék milyen képek váltották ki belőled a magabiztos állításaidat.

2021. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Akitakarsz ***** válasza:
0%

Az értelmes válasz az az ami értelmes 😀

Nem abból áll hogy aki hisz benne az leírja hogy már pedig ez valós

Mitől valós? Azért mert egy videó?

2021. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%
Attól sem értelmes, hogy aki nem hisz benne, az leírja azt, hogy nem valós.
2021. aug. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!