Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon ez az háborús álom...

Vajon ez az háborús álom valóra fog válni hamarosan?

Figyelt kérdés
Az álmodtam, hogy elsőnek olyat mondtak a hírekbe hogy Ukrajna elfoglalta Moldovát, majd Romániába is elkezdtek nyomulni, Apámmal kimentem az utcára és láttam ahogy a vadászgépek zuhannak le, és robannak fel nem olyan messzire, és ahogy lezuhant a hangrobbanását is éreztem, hány hónappal előre álmodtam meg az időt?
2021. aug. 4. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Csak tudat alatt valamiért félsz ettől az eshetőségtől és ez kivetül az álmaidra.
2021. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki van lőve ez a lehetőség, ha az ukránok megtámadnak valakit kelet felé akkor az a egész uniot támadja meg. Van elég bajuk az oroszokkal az ukránoknak, nem kell még egy szuperhatalom maguk ellen.
2021. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugat felé*
2021. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Az unió mióta szuperhatalom? :'D

Amúgy meg az oroszok három nap alatt lerohannák az ukránokat, úgy hogy napi 8 órában dolgoznak csak.

2021. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
4es mióta a nemzetek katonailag segítséget nyújtanak egymásnak mert kvázi 1 szövetség az egész.
2021. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

5 te kevered a Nátót az eu-val.

Meg amúgy ezek közül egyik sem szuperhatalom. Mivel nem egy ország hanem csak szövetkezeti szervezetek (az eu például gazdasági).

2021. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó. De miben változik hogy ukrajna nem tehetné ezt meg mert választ kapna rá?
2021. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Választ azt kapna rá, csak a fogalmakkal azért legyünk már tisztában ha lehet.
2021. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!