Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elég hülye kérdéssel fordulok...

Elég hülye kérdéssel fordulok most hozzátok! De lehetséges (ha igen hogy) hogy este valahogy visszajuttok abba az álomból amelyikből ma felkeltem?!

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják folytatólagos álomnak. Nem túl gyakori jelenség, de előfordul, hogy egy előző álmod folytatását láthatod újra. Bár az megint más kérdés, hogy közvetlen folytatás vagy csak karakterekben, eseményben és helyszínben kapcsolódik egy korábbi álomhoz.
2021. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
100%
A folytatólagos álommal csak olyan tapasztalatom van, hogy rájöttem, hogy álom, miközben elkezdtem belőle felébredni, és mindent elkövettem, hogy ne ébredjek fel teljesen, hanem folytatódjon az álom. Egy egész napnyi ébrenlét után ugyanabba az álomba már nem igazán lehet visszatérni, maximum valami hasonlóba, ahogy Eliena is írta fentebb.
2021. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek az értelmes választ! 😊
2021. aug. 10. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Vissza lehet térni. Férjem közel 30 éve folytatja ugyanazt az álmot.
2021. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kis tapasztalat sztori:

Nekem olyan volt a folytatólagos álmom, hogy egyszer egy nyáron álmodtam valamit (nem részletezem mert nem akarok kisregényt írni) és a következő nyáron a folytatását amiben a szereplők ki mondták, hogy fél-1 éve nem találkoztak. De a karakterek, helyszín ugyan az volt sőt valamennyire a történés is kis eltérésekkel.

2021. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, nekem régen gyakran volt ilyen. Amúgy elalvás előtt koncentrálj az álmodra, fantáziálj róla, így talán nagyobb lesz rá az esély
2021. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! <3
2021. aug. 10. 20:01
 8/8 SZücsöm ***** válasza:
100%
Szintén tapasztaltam, szintén eltérésekkel viszont ez a vészharangot is megkongatta hogy valószínűleg csak álmodok. Ez a ráébredés volt hogy ébredéssel és volt hogy a tudatosodás elvesztésével folytatódott.
2021. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!