Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztáció mennyire hatásos?

Manifesztáció mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Azt szeretném elérni, hogy a kiszemeltem rám írjon. Melyik módszerrel próbálkozzak? Mennyire hatásos a manifesztáció? Mennyi idő mire tényleg valóra válik? Tapasztalatok?

17/L



2021. aug. 14. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy észrevettem, itt a gyakorin nem nagyon hisznek benne. Pedig valóban működik, én is szoktam manifesztálni.

Módszerek amik beváltak:

1. Vizualizálás

2. 369

3. “Levélírás”

Hinni kell benne és nem szabad sürgetni. El kell engedned ahhoz, hogy működjön, nem szabad rástresszelni.

2021. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok nagy spirituális,de ez tényleg működik. Ugyan úgy csinálom mint az előttem válaszoló.
2021. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vizualizáció, meg a journaling segített, tavaly óta így manifesztáltam egy szuper albérletet meg most egy jobban fizető melót. :) És tényleg nem szabad rágörcsölni, na meg azt nem szabad elfelejteni, hogy neked is tenni kell a vágyaidért, nem csak várni a sült galambot.
2021. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy jó nagy butaság, elméletnek nem mondanám mert a kamu hazug New age propaganda keltette fel az alábbi hamis témákat. Luciferánus rend felemelkedése, emberiség felemelkedni akar,

Űrlények ténykedése,

Telepatia meg hamis mágia tanok tömkelege. Egyik sem hasznos.

Egyetlen hasznos mágia van és akkor fogsz csodálatos dolgokat teremteni. A fekete mágia és a fehér mágia keveréke. A többi tan meg egy hamis buta módszer de mégis buta kamu

2021. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 SZücsöm ***** válasza:
8%

Ne sértődjön meg senki de kíváncsi lennék hogy mi volt az ami meggyőzött titeket a manifesztáció létéről?


Mert gondolom a lottón nem nyertetek amire valóban rettentően kicsi lenne az esély. A kis apró eseményekre meg általában elég nagy az esély hogy amúgy is bekövetkeznének ha az ember tesz értük.

2021. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#5: első válaszoló vagyok.

Nem csak a vonzás törvénye létezik, ennél több is van. “The secret” filmet ajánlom, mert ez egy nagyon összetett dolog!

De gondolj bele, hogy mennyi ember szeretné megnyerni a lottót? Hát mindenki, aki játszik! Nagyon sok munka kell ahhoz, hogy ez meg a valósuljon. Bár a lottót még nem is próbáltam manifesztálni, viszont pénzt igen! Sokkal egyszerűbb volt és sikerült is.

2021. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#5 erre egyszerű a válasz: vannak sikeres emberek. Akik extrém nagy dolgokat manifesztáltak, valószínűleg nem fognak itt választ írni neked, mivel nem gyakoriznak. De manifesztálták a sikert. Az univerzumnak tökmindegy, hogy kinek "adja" a dolgokat - aki bevonzza, az kapja. Az unvierzumban minden megvan, mindenki részesülhet az összes jóból, ami létezik, csak tudnod kell bevonzani ezeket.


Teljesen mindegy, hogy a szomszéd csajt, egy doboz csokit, vagy a lottóötöst akarod bevonzani. Az univerzum számára ezek mind súlytalan, nyomorult apróságok. Nem a vágyunk tárgyai között van eltérés, hanem a hitünk erősségében. A legtöbb ember még képes elhinni, hogy egy doboz csokit be tud vonzani. A szomszéd csaj talán már nagyobb falatnak tűnik. A lottóötösben alig hisznek páran úgy igazán.


Holott e három dolog között az égvilágon semmi különbség nincs. Talán több időt vesz igénybe meghódítani a csajt, mint megvenni a csokit, de igazából ugyanúgy a hitedre van szükség, hogy megérdemled azt, amit be akarsz vonzani.

2021. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy sok sztár beszélt már a manifesztálásról, pl. Ariana Grande
2021. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Na erről tudnék mesélni. Szóval nevezhetjük úgy is, hogy te vagy a teremtő.

Én sokat tanulmányoztam ezt a dolgot, de érdemes belefolyni.


Első lépés, hogy változtass meg minden gondolatot a fejedben és kezdj el figyelni rá. Pl nem vagyok szegény, gazdag vagyok, az emberek szeretnek, én vagyok a legjobb mindenben, értékelik a munkám és hasonlók.


Viszont nagyon is vicces tud lenni, én ugyebár olyan napon születtem, hogy nekem duplángyors a manifesztációm, szóval ahogy rágondolok valamire szinte már azonnal meg is valósul. És néha vicces helyzeteket teremtett, mert volt egy apró mondat, amire gondoltam és ez a dolog TÉNYLEG szó szerint működik. Mármint légy őszinte magadhoz és teljes mondatokat használj és ne utalgass valamire, hanem mond ki konkrétan pl szeretnél sok pénzt nyerni. EZ hibás.

Szóval Mikor akarod azt a pénzt? Mert ha ilyet mondasz akkor egész életed során jöhet hozzád apró részletekben a pénz.


És mi számít soknak? És mivel nem mondod meg a konkrétumokat, ezért nehéz ezzel kísérletezni.:)


Vagy pl ha valaki azt kéri, hogy bárcsak szeretne xy , igen szeretni fog valószínűleg, de hogy? Romantikusan vagy barátilag? Szeret, de nem fog írni. És még egy zsákutca ismét, a mikor? Ha most azt mondod Bárcsak szeretne Juliska és eltelik 10 év és tényleg beválik észre se veszed, hogy megtörtént amit kértél.:D


Vagy sok ember például magányos, mert ha amikor egyszer dühös és csalódott volt lehet azt mondta, hogy Bárcsak békén hagyna mindenki.:D


Figyeljetek oda a gondolatokra.

Én pénzt is manifesztáltam már, amikor konkrét összeget akartam, annyit is nyertem (nem egyszer). vagyis konkrétan 1.500.000Ft-ot :) és kisebb összeget is.

Illetve magát a saját életedet is igy tervezed meg, ha rossz az életed meglátod miért az, ha pedig jó akkor már tudod hogy miért az.


De ez sokkal bonyolultabb és részletesebb dolog, ahogy az életszabályai is , én csak igy hívom.:D

2021. aug. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9/9-es vagyok Mellesleg segíthet még az álmodozás én sokszor szoktam. Elképzelem azt ahol szeretnék lenni és amiket szeretnék, de már kiskorom óta. Én rengeteg dolgot kaptam, és a Körülöttem lévők csak azt mondják szerencsés vagyok. Minden apróság, hogy hamarabb sorra kerülök, hogy megúszok mindent, hogy nem történik velem semmi, nem vagyok beteg, soha nem is voltam stb stb.


Vagy a leviccesebb amikor kitalálom, hogy kéne vennem pár dolgot a boltban, és erre és erre lenne szükségem és meglátom az akciós újságot vagy elmegyek és pont minden amit akartam az féláron van vagy akciós.:D


Vagy pl egy másik kisebb gondolat, hogy nagyon szeretnél vásárolni valakinek egy könyvet, de nekem csak 3000Ft-om van rá, a könyv pedig 10.000.:D Bárcsak megtudnám venni olcsóbban, és sikerült.:)

2021. aug. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!