Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik manifesztációs módszer...

Melyik manifesztációs módszer a legjobb, ha egy testrészt szeretnék megváltoztatni magamon?

Figyelt kérdés

A mell növekedésemet szeretném kicsit begyorsítani. Hallottam eddig 3 féle módszert manifesztációra, viszont nem tudom, hogy erre melyik lenne a legmegfelelőbb. Szivesen venném a segítséget, aki ért ehhez. :)


16/L


2021. aug. 17. 22:49
1 2
 11/18 SZücsöm ***** válasza:
Az lehet de nekem panaszkodtak már legalább ketten hogy amikor szedik mindig el kezdenek hízni.
2021. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor gyógyszert kell váltani.

Arra nem panaszkodtak, hogy nő a mellük?

Mert én már ilyet is hallottam.

2021. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 SZücsöm ***** válasza:
Olyat még nem hallottam. De gondolom ha igaz lenne egyesek úgy tömnék magukba mint kövér gyerek a gumicukrot.
2021. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Grimfox ***** válasza:

Egyszerűbb, és hosszú távon egészségesebb is az önbizalom növelése olyan emberek véleményének figyelembe vétele által, akik nem a mellméret alapján ítélkeznek, illetve a kisebb/kicsi melleket preferálják. Noha a férfiak többsége hangoztatja, hogy a nagy melleket kedveli, gyakran választ inkább olyan lányt, aki kisebb idomokkal bír. Férfiaknál amolyan ki nem mondott társadalmi elvárás, hogy a nagy melleket kell szeretni, a nők pedig majdnem mindig csak ezt látják a férfiaktól, ezért ők is azt hiszik, a nagy mell a jó, a norma, az ideál. Az ilyesmibe azonban jobb nem beleszólni manifesztálással, vagy más módszerekkel, mert problémákat is okozhat, nem csak a kívánt hatást(ha azt sikerül elérni egyáltalán). Ha pedig mégsem sikerül, az önbecsülés, énkép mégtovább romlik.

Végül pedig, ahogy fentebb már írták mások, amint teherbe esel, megnő a melled, és ez az állapot tartós.

2021. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"a férfiak többsége hangoztatja, hogy a nagy melleket kedveli"

Nem, kb. a fele.

De ők VALÓBAN azt kedvelik. Elhiheted, hogy egy férfi igen magasról fütyül az ilyen elvárásokra.

2021. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Grimfox ***** válasza:
Akkor csak az ismerettségi köröm nem megfelelő. Tőlem is elvárják-kimondatlanul persze- hogy a nagy melleket, és más hagyományosan "nőiesnek" titulált tulajdonságokat preferáljak. Más kérdés, hogy sosem érdekelt mások véleménye ezen a téren, de a nyomásgyakorlás attól még jelen van. Ugyan csökkenőben a tendencia, mert a hagyományos férfiasság képzete is gyorsan változik, és hanyatlik, de még jelen van.
2021. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A második módszer a legjobb a mell manifesztálására. Az Univerzumtól ne kérj jeleket, mert lehet, hogy zavarni fogják. Kellene férfi enzimeket is magadba engedni az ánuszodon vagy a hüvelyeden keresztül.
2021. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hüvelyen keresztül annyiban jobb ez, hogy úgy felszívódhatnak vitaminok és hormonok, amelyek javítják a kedélyállapotot. Próbáld ki!

Persze az sem mindegy, hogy mennyire szakszerűen juttatják be, mert ez is jelentősen befolyásolhatja az élményt. Megint csak érdemes kipróbálni valami jobb felhozatallal...

2021. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!