Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nekem nagyon úgy tűnik, hogy...

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy az élet csak egy szimuláció és a lényeg, hogy szórakozzunk, vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem csak ülünk egy székben és egy szerkentyű stimulálja az agyunk.
2021. aug. 22. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
85%
Mitől tűnik úgy?
2021. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem szimuláció, de ettől függetlenül csak arra törekszem, hogy jól szorakozzak.
2021. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 Prokopf ***** válasza:
83%
Ha csak egy szerkentyű stimulálja az agyad, akkor honnan tudod, hogy egy székben ülsz éppen?
2021. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 A kérdező kommentje:

3


Mert úgy biztonságosabb, sérülésveszély jobban elkerülhető. De lehetünk egy akváriumban valami folyadékban is, esetleg súlytalanságállapotban lebegve. Ez igazából részletkérdés. A tények adottak. Itt van egy pálya: a Föld, városok, tér stb. És EBBEN kell játszanunk! Fejlődnünk, elérnünk dolgokat, kapunk bónuszt ha sikerül (endorfin bomba). De tény, játszanunk muszáj, és elérni szinte bármit el lehet ha az ember tesz érte. Tiszta mindset.

2021. aug. 22. 23:14
 5/116 anonim ***** válasza:
62%
És miért ülünk benne?
2021. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 A kérdező kommentje:
Ha belegondolunk nem sok értelme van az életnek, csak annyi amennyit mi adunk neki. Tehát nincs magasabb rendű életcélja az embernek mint intelligens életformának. Ez csupán egy kikapcsolódási, szórakozási lehetősége egy valóban magasabb rendű intelligenciának. Nekik is szórakozniuk kell.
2021. aug. 22. 23:32
 7/116 anonim ***** válasza:
79%
Ha szimulációnak érzed a világot, akkor mi alapján érzed annak? Miben más egy valóságos, nem szimulált világ? Egyáltalán honnan tudnád, hogy milyen egy valóságos világ, ha te midnig is egy olyan világban éltél, amiről szimuláció érzeted van?
2021. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
75%

És mi az életcélja a magasabb rendű intelligenciának?

És miért kéne, hogy az embernek bármiféle magasabb rendű célja legyen?

Ez az egész szórakozós teória csak egy újabb variáció arra, hogy az ember nem képes elfogadni, hogy a létezése teljesen jelentéktelen.

2021. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 A kérdező kommentje:

8


De miért alakulna ki egy ennyire bonyolult és hihetetlen rendszer teljesen ok nélkül? Szerintem mindennek van egy hajtóereje. A vonat sem megy üzemanyag nélkül. Mindennek kell kakaó.

2021. aug. 22. 23:44
 10/116 anonim ***** válasza:
60%

#9

Azért kérdező, mert amire van esély, hogy bekövetkezzen, az előbb, vagy utóbb bekövetkezik.

2021. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!