Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért az állatainkon áll...

Miért az állatainkon áll bosszút a sors?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejéről,csak,hogy miért gondolom,hogy ez okkal van.

3 éve,volt egy nagy veszekedésem egy barátnőmmel,igazából minden összeomlott. Rá másik napra érdekes módon elütötték a cicáját és meghalt. Már akkor fura volt,mert nem egy kiscicáról volt szó,hanem egy nagyról,régebb megvolt. Úgyhogy neki +csapás volt,fura,hogy nem én kaptam,bár én meg depressziós lettem akkor először.


Tavaly végeztem sulival,én elengedtem őt,mert azt akartam találjon egyszerűbb barátokat,én le akartam zárni az egész akkori múltat.

Ő próbálkozott,de útoljára összel beszéltünk kicsit hosszabban de általános dolgokról. Aztán februárban írt,hogy hiányzom neki,de én érdeknek gondoltam a magánya miatt,ez a ,,ha nincs más jó leszek én is". Útoljára tavasz közepén próbált ismét beszélni,de nem írtam vissza.


Neki az új kezdet nem jött úgy össze,ahogy tervezte,eleve azért félt is,és be is vonzotta.

Nemrég meghalt a kutyája,a napokban valószínű. Én ma költözöm,nekem most indul az új kezdet,és a nagyobbik kutyám pont mára lett egyszercsak elég rossz állapotban. Ez sokkal fájdalmasabb,mintha magamon érezném meg.



2021. szept. 3. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd hagyta kóborolni a macskáját, várható volt, hogy egyszer elütik, vagy éri valami.

Maghalt a kutyája. Nem tudni volt-e egészségügyi baja, vagy idős volt, de sajnos egy állat sem él örökké.

A te kutyádnál sem tudni, hogy mi a gond, beteg stb. De! Nem miattatok van, ami az állatokkal történt.

2021. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt 3 állat amiből az egyik csak rosszul lett...NAÉS???
2021. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ember mindenbe bele tud magyarázni okokat, összefüggéseket. Ezt saját magamon is megfigyeltem már.
2021. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Aha! Kezdem érteni. Eezexerint, amikor 50 éve disznóvágáson voltam, szegény állat azért döglött meg, mert előtte összevesztem a barátommal.
2021. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az állatokon bosszúállásról van szó, hanem megmentésükről - tőletek.
2021. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!