Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez történhetett...

Szerintetek ez történhetett okkal?

Figyelt kérdés
Én hiszek a sorsban és abban, hogy a dolgok okkal történnek. Lehet valaki hülyeségnek gondolja, de ha nem így gondolnám, akkor értelmetlennek tűnne az egész élet. Volt egy férfi, akivel interneten ismerkedtem meg, nagyon megtetszett már az elejétől, szinte egész álló nap beszélgettünk pár napig, majd elhívott randizni, ami pár nap múlva volt esedékes. Azonban a találkozó előtt két nappal bevallotta, hogy összefutott véletlenül az utcán a volt barátnőjével, és rájött, hogy még nincs túl rajta, ezért nem akar engem hülyíteni, és jobb lenne, ha nem találkoznánk. Értékeltem az őszinteségét, de nagyon rosszul esett, mert tényleg nagyon kedveltem és szerettem volna vele találkozni. Később elköltöztem abból a városból, ahol akkoriban laktam, és hónapokkal később visszamentem abba a városba egy kirándulásra egy napra. Aztán azon a napon szembejött velem az utcán, és egyből felismertem, hogy ő volt az. Azelőtt ugye soha nem találkoztunk. Majd aznap haza is mentem. Azt nem tudom, hogy ő felismert-e, de azóta is sokszor gondolok rá, hogy nem lehetett véletlen, hogy pont akkor láttam őt. 25/N

2021. júl. 8. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván okkal történt.


De hogy céllal-e...? És hogy mi az acél...?

2021. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1


Az acél alcsony széntartalmú vas :)


Gondolom, az érdekelel, kérdező, hogy mi felé mutat az élményed, mi a célja a találkozásnak. Szerinted?

2021. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem véletlen. Látod nem? Megmozgatott. Most pedig irány vissza tanulni.
2021. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!